Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék venni olcsó,...

Hol tudnék venni olcsó, használt babyhalert.2-3 ezer forint körül? Ti hol vettetek?

Figyelt kérdés
Bocsi az előző is én voltam csak kitörölték, mert ez nem cserebere oldal! Nagy szükségünk lenne egy halerre. Esetleg tudna valaki olyan oldalt ahol olcsón hozzá lehet jutni?

2013. márc. 8. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én használtan sem láttam még 4 ezer alatt sehol. A védőnőtöket kérdezd meg szerintem, ő lehet hogy tudja, kinek van ott a körzetetekben, esetleg kinek van felesleges, és lehet, hogy kölcsönözni is lehet a védőnőnél. (Nálunk lehet kölcsönözni pár dolgot).
2013. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a védőnőt, de azt mondta 2 van és mind a 2 ki van adva. Köszönöm, még keresgélek. Láttam itt a linkben 3500ért, de postával csak 5000ft-ért adja fel. Nem tudom mi kerül benne 1500ft-ba. Na mindegy. Köszönöm.
2013. márc. 8. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez nem lenne jó nektek?

2013. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg olyan maszkot venni, ami az inhalátorokhoz van?


Mi is használunk babyhalert, tényleg horribilis ára volt.

2013. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy ilyenünk van itthon, de nem árulnak maszkot külön, azt mondták a gyógyszertárban, hogy erre nem is lenne jó, sajnos.
2013. márc. 10. 12:31
 7/7 A kérdező kommentje:
MEGOLDÓDOTT, KÖSZÖNÖM!
2013. márc. 18. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!