Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy 1 évesen...

Lehetséges, hogy 1 évesen ilyen magas lenne?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akivel nem egy városban élünk, így ritkán találkozunk. Kislányuknak most volt az első szülinapja, és raktak fel egyik közösségi oldalra róla videót. Feltűnt hogy milyen magas a kislány, majd az anyukával beszélgettünk és azt mondta hogy 94 cm magas. Lehetséges ez? Feltűnt hogy magasabb mint az én lányom, na de nem sok az egy kicsit? Volt valakinek ilyen magas babája (főleg lány) 1 évesen?
2013. márc. 8. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, ismerősöm kislánya. Nem tudom, pontosan mekkora volt, de arra emlékszem, hogy egyszer bejött hozzánk, és simán akkora volt, mint egy elsős-másodikos gyerek, és mondta az anyuka, hogy most kezdte az óvodát. Mondjuk ott a szülők is iszonyat magasak, anyuka is közel 190 centi.
2013. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
uhh, nem. Nekem viszonylag magas gyerekeim voltak-vannak de 1 évesen a fiaim olyan 82-84 cm ek voltak a lányom pedig 78 (ez átlagos , ő később lett magas most 3 éves pont és 104 cm)
2013. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2 es vagyok, nagyobb gyereknél egyébként találkoztam ilyesmivel már én is, de 1 éves korban ekkora eltérés (20 centivel magasabb majdnem mint az átlag!!) elég hihetetlen.
2013. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak azért volt fura nekem is, mert az én lányom is 1 éves lesz nemsokára, és ő 76 cm magas. A védőnő szerint átlagos.
2013. márc. 8. 13:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Én erősen kételkedem
2013. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A fiam 72 cm 2-àn lesz 1 èves.
2013. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94 cm az egy 2 éves magassága kb...nem lehet hogy 84et akart mondani?
2013. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De miért hazudna a gyereke magasságáról??? Tény, hogy sokkal nagyobb, mint ami a nagykönyvben van, de attól még hihető...
2013. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs neki 2 gyerek?

Néha a nagyobbik méretét mondom mikor a kicsröl kérdeznek, kicsit furán is néznek rám és akkor kapok oda, hogy össze kevertem öket.

2013. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem hazudik, csak felfele kerekít, mert elfogult. Én beírtam egy magasság kalkulátorba az adatokat, ebbe:


[link]


és rá se fér a képre a görbe vége, szóval enyhén szólva átlagon felüli. de én reálisan azt mondanám, hogy nem mérték jól és kisebb ő azért

2013. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!