Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem szereti a kisfiam a...

Ha nem szereti a kisfiam a Manducát, akkor miben hordozzam?

Figyelt kérdés

Sokan ellenzik a sima kengurukat nem sorolnám milyen okokra hivatkozva, és úgy voltam vele, hogy jó, akkor veszek Manducát. Rászántam nem kevés pénzt és használtan sikerült nem olcsón vennem egyet, de nem tudom vele megszerettetni.

Ha veszek sima kenguru, akkor szerintetek sokan megszólnak majd, hogy nem egészséges a sima kenguru?

Egyszerűen nem szereti, hogy a lába szét van a kenguruban. Csípőn sem tudom hordozni még itthon sem, ha csak úgy fogom, mert nem szereti azt sem.



2013. márc. 8. 19:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
kengurut se fogja szeretni :( tapasztalat....
2013. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Jégtánc ***** válasza:
33%
Mindenképpen hordozni szeretnéd? Nem lehet hogy egyszerűen nem igényli? Nem minden baba szereti ha hordozzák.
2013. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen nem igényli a hordozást. Ne erőltesd, nem minden baba szereti.
2013. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

bezzeg ha csak úgy fogom azt szereti

a babakocsit se nagyon komálja és azért tavasszal szeretnénk menni kirándulni és ha már nem marad a kocsiban akkor valahogy fogni/hordozni kellene

2013. márc. 8. 19:57
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem fogja szeretni ha mást veszel azt sem!

Azért másabb neki ha te fogod, mint mikor hozzád van kötve!

Lányom is utálta ankendőt, a knegurút, pedig még oldal kengurút is vettem!

30.000 dobtam ki ezekre!

A végén megszerette a babakocsit! Arra vettem neki mindenféle játékot !

2013. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Jégtánc ***** válasza:
Mennyi idős a kisfiad kedves kérdező?
2013. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ja azt nem írtam 9 hónapos
2013. márc. 8. 20:24
 8/18 Jégtánc ***** válasza:
Hát kirándulásra tényleg praktikusabb a kenguru,már ha olyan helyre mentek ahol nem tudtok babakocsival közlekedni.Babakocsit játékokkal meg tudod szerettetni (talán) erre sajnos nem tudok semmit sem tanácsolni,mert sosem volt babakocsi problémánk.Szerintem ha csak kirándulásra kell a kenguru akkor egyáltalán nem árt.Ráadásul már elég idős is hozzá.Ahhoz képest hogy senki sem ajánlja,állandóan azt látom az utcán:)Nagyon pici babáknak nem ajánlott.Végül is ha nektek bejön a kenguru akkor nem szabad azzal foglalkozni hogy most ezért megszólnak e vagy nem.Sőt egyáltalán nem kell azzal foglalkozni .Ti döntések,ha nektek bejön akkor hajrá.
2013. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Nagy mánia lett most ez a hordozás. De az én gyerekeim kifejezetten utálták.

Megvoltunk nélküle. Kengurunk volt, de talán 1-2 alkalommal használtuk. Babakocsi is létezik.

2013. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Van olyan kenguru amivel semmi baj nincsen.
2013. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!