Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiamnak véres...

5 hónapos kisfiamnak véres volt a széklete?

Figyelt kérdés
Tegnap banánt evett,szerintem amiatt lett mára ilyen a széklete,szegény vagy 10 percig erőlködött és egy kis bogyót tudott csak kinyomni. Utána segítettem neki,hátranyomtam a lábait és így sikerült neki,de kicsit véres volt. Szerintetek menjek orvoshoz ma? Holnap amúgy is mennénk. Vagy csak adjak neki lazító gyümit,kis kamilla teát?
2013. márc. 10. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön orvoshoz futni. Ha holnap mész említsd meg mindenképpen. Tuti az erölködéstöl volt neki.


Ha még vérezne neki ma akkor vidd el, de ha ennyi volt akkor majd holnap megemlíted.

2013. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szoptatsz még? Mert az én kislányomnak is volt véres a széklete kb 2 hónapos korában,én nagyon megijedtem,de a védőnő és a gyerekorvos megnyugtatott,mikor azt mondták,hogy előfordul ilyen ha az anya túl sok tej terméket fogyaszt,és valóban csökkentettem a mennyiséget és el is múlt,lehet ez is az oka,de persze az erőlködéstől is lehet.
2013. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!