Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm nagyon úgy néz ki, hogy babát vár. Kislányom 7 hónapos és már nagyon sok kinőtt ruhája van, amikből eddig is mindig válogattam közöttük, amiket odaadtam egyik ismerős babájának. Még mindig megvannak a kismama cuccaim is és azon gondolkodom, hogy oda-e adjam a várandós barátnőmnek, mert majd még lehet, hogy szeretnék a párommal még egy babát, de nem most. Mert drágák voltak, és ha arra kerülne a sor, hogy újra babám lesz, akkor nem szeretnék újra kiadni értük egy halom pénzt. De önző sem szeretnék lenni! Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Odaadnátok a kismama ruháitokat?
2013. márc. 11. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, megmondom őszintén, én nem szeretnék több gyereket. A ruhákat mindet eltettem tesómnak, aki baba előtt áll. Másnak nem adom oda, ,i nem dobom, neki eltettem,. Ha mégis megtalálna a gólya, akkor is megvannak a ruhák.
2013. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kölcsön adtam őket de mondtam hogy ha nem gond vissza kérném ha nem használják mert szeretnénk majd még egyet.
2013. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én őszintén csak azokat adtam kölcsön, amit nem annyira sajnáltam. 1-1 nadrágot, pólót, de pl. a drágább ruhákat, blúzokat nem... Lehet, hogy önzőség, de én is szeretnék majd még 1 vagy 2 gyereket.
2013. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nalam. Kolcsonadtam bnomnek a kismama cuccaim es a baba cuccokat is.
2013. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam pont ez a szitu, 7 hós a lányom, barátnőm terhes, de én is szeretnék még tesót, ha oda adom a ruhákat akkor már én vagy a babám nem tudnánk használni, mert azért a legtöbb ruhán nagyon meglátszik ha szét van hordva...
2013. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kölcsön nem adom a ruhákat, hanem örökbe, mert egyetértek az utolsó válaszolóval, hogy nagyon meglátszik a ruhákon, ha már sokat hordták! Úgy már nem is kérném vissza! Úgy csinálom, hogy amit kevésbé sajnálok, azt odaadom örökbe!
2013. márc. 11. 19:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!