Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám 220 grammot...

9 hónapos babám 220 grammot hízott 1 hónap alatt. Ez kevés vagy normális?

Figyelt kérdés
A dokinőm szerint 500 grammot kellett volna híznia, így fürdés előtt adjak még neki főzeléket.
2009. szept. 14. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
9 hónaposan elég sokat mozognak, nem várható el a babától, hogy fél kilót hízzon! A 220 gramm hízás tökéletes, szóval ne foglalkozz a tanáccsal, ha éhes, akkor adj neki, ne utasításra etess! Teljesen normális dolog, hogy a gyors hízás leáll, annyit hízik, amennyit tud!
2009. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én babóm minden hónapban rendesen hízik.most volt 1éves augusztsban még szopik 4-5ször egy nap de 650g-ot hízott.Rengeteget mozog viszont keveset eszik normál kajából ugyhogy szerintem halgass a dokinőre.üdv
2009. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónapos babám 100 grammot hízott egy hónap alatt. Nem hittem a szememnek, mert rengeteget eszik. A dokinő szerint a mozgás miatt van, de azért írt fel Fantomaltot - megnyugtatásképp. Szerinte vannak megtorpanások a súlyfejlődésben, főleg akkor, mikor valami új mozgást gyakorol a baba.
2009. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!!

a mi kisfiunk 7 hónapos kora óta 100 grammokat hízik havonta, de a védőnők nem riogat semmivel, teljesen normálisnak tartja!! sokat eszik, szinte mindent, most 9,5 hónapos és utoljára 9.60 kg volt és 73 cm. a duracell nyúl viszont hozzá képest kezdő!! :) szóval én nem aggódok, Te se tedd!!

ági

2009. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok. Az én kislányom, 7-én volt 9 hónapos: 9800 gramm és 80 centi. Hát szerintem is bőven nagy lány, de ezek a hülye dokik be tudnak vinni a sűrűbe rendesen.
2009. szept. 14. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!