Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veszprémben valami jó kínai...

Veszprémben valami jó kínai ahol babaruha is van?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2009. szept. 14. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Van persze,a Balaton Plázában és a belvárosban a Bástya üzletház emeleti részén is van,meg a régi mozi helyén is van egy kínai a szinházkertel szemben,nézz körül biztos,hogy mindenhol van babaruha is:D

Üdv.Egy szintén Veszprémi anyuka

2009. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehragudj, hogy beleszólok, de nagyon rossz minőségű, a babák egészségére ártalmas dolgok vannak a kínai üzletekben, csak Magyaro-n és Szlovákiában engedhetik meg magiknak ezt a kínaiak, mert mi megvesszük a sz... áruikat. Százszor inkább a turkáló, mint a kínai.
2009. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindent kínában gyártanak,akkor semmit nem vehetne meg az ember?Pl;Tescos babaruha:gyártva-kína.Én nagyon meg vagyok vele elégedve,jobbak mint pár márkásabb ruha.A kínaiban is ki lehet fogni nagyon jó kis pamut ruhákat,szerintem...
2009. szept. 14. 19:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elsőnek,köszi:)!
2009. szept. 14. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!