Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Természetes, hogy amint...

Természetes, hogy amint megszületik a baba, a pár szexuális élete nagyon szegényes?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szia.Dehogyis!!Nem szabad,hogy szegényes legyen,főleg ha az elején minden jol működött e téren.Az természetes,hogy az anyák ilyenkor inkább a babákkal vannak elfoglalva,de nemszabad hagyni,hogy ez igy is maradjon.Feleségek is vagyunk,nem csak anyák.Ilyenkor a hormonok még inkább anyai hormonok sem mint szexuálisak,de ilyenkor kell hogy belépjen a tudatosság.hogy akarjunk együtt lenni a párunkal.sajnos fáradtabbak vagyunk,és az északi műszak és a nappali teendők is lefárasztanak,de meg kell találnunk az időt és módot arra,hogy ez is működjön.
2009. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nekünk mikor nagy pici volt a lányunk tényleg sokkal kevesebbet voltunk együtt /most 6 hónapos/, de azóta visszaállt a rendes kerékvágásba. Szerintem természetes dolog, hiszen egy anyának minden gondolata a babáján forog és bizony ilyenkor háttérbe szorul apa. Nem beszélve arról, hogy először mennyire elfáradsz amíg meg nem szokod az új feladatot. De szerintem ez is csak idő kérdése, és ha akarod fordítasz is kellő figyelmet a párodra.
2009. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem természetes.De ez az én tapasztalatom,véleményem.Egyénileg eltérő lehet.
2009. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, nagyon pici volt akart lenni :)
2009. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Egyátalán nem természetes. Sőt! Anyaként, társként még jobban igénylem, hogy odafigyeljen rám, hogy kimutassa, vágyik rám! Az egyik legszebb mondatot idézem tőle: "Mikor telik már le az a 6 hét? " :DD

2009. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegényes? Sőt sokkal izgalmasabb. Mi eleinte, amikor még velünk egy szobába aludt a pici, mindig azon hülyéskedtünk, hogy nehogy meglásson minket. Pedig, akkor még úgyse fogja fel, mit lát. De azért mindig megvártuk míg elalszik és poénból még egy lepedőt is tettünk a rácsoságy szélére, hogy meg ne lessen minket. És persze csendbe kellett csinálni, ez is külön izgalmas. Szerintem. Aztán 4 hónaposan átkerült másik szobába és nem kellett bujkálnunk többet, egészen addig, amíg heverőre nem került. Mostmár bármikor meglephet minket, de ez nem veszi el a kedvünk.(eddig még megúsztuk)
2009. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
tulajdonkeppen nem termeszetes, de azert sok embernel igy van. az ediigi valaszadok szerencsesek...lehet, hogy te nem ebbe a taborba tartozol, de vannak szulok akiket tenyleg nagyon lefaraszt a baba, nincs segitseguk es mivel ez a helyzet allando igy kevesebb a kedvuk a szexualis eletre. persze kell igyekezni, meg minden, de azert ez csak akkor problema, ha a par ket fele ezt maskepp tartja.szerintem ha mindketto faradt az elejen es nem igyenyli, nincs gond, mert idovel azert javul minden:)
2009. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább picit kevesebb, de nem szegényesebb.

Jobban szabadabban élvezzük a másikat, és mivel már mindent megéltünk együtt nem is aggódunk mit gondol a másik.

Viszont a picivel csak én foglalkozok, ezért kevesebb energiám marad a házaséletre, és néha jobban örülök az alvásnak.

2009. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos szegényes lett, de annak örülök, hogy ilyen sok párnál máshogy működik, még izgalmasabb, extrább.
2009. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sokkal kevesebbet voltunk együtt az első hónapokban.Én egyáltalán nem kívántam a dolgot.Azt hiszem ebbe nagyban belejátszottak a szoptatós hormonok is.Most már ezért kezd visszaálni,de még nem a régi.Talán azért is mert 3 gyerek van már,és nagyon elfáradok.Egyébként pedig nagyon jó a házasságunk.
2009. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!