Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen joghurtot adtál/adsz a...

Milyen joghurtot adtál/adsz a babádnak?

Figyelt kérdés

Először milyet esetleg ha lecserélted milyenre?

Köszönöm


2013. márc. 12. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
1 éves koráig a Humana, Nestle, Milupa tejdesszertjeit adtam. Utána adtam rendes joghurtot, főleg a Zöldfarm termékeit, Danone-t, Zott joghurtot nem. Próbálok magyar gyártók joghurtjait venni.
2013. márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

9 hósan kezdtük a joghurtot, mindegy általában a márka mindegy volt, a lényeg nálunk az volt, hogy natúr legyen, nem ízesített. És így itthon raktam bele gyümölcsöt.

Most 18 hónaposan vagy Danoninot veszek neki, és abból kap naponta egyet, vagy ugyanúgy natúr gyümivel

2013. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is natúr joghurtot veszünk, Danone-t, és itthon teszek bele neki almát, banánt. Imádja.
2013. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi natur danone-t veszünk,almár,körtét szoktam beletenni és babakekszet,hogy táplálóbb legyen.
2013. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8-9 hónaposan még babajoghurtot adtam. Később Danon Magyarház natúr joghurtot.
2013. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régen én is sok Danone joghurtot vettem a gyerekeimnek, de miután ezt elolvastam, már nem veszem. Látom itt is sok, szinte mindenki Danone-t vesz. Ne tegyétek!

Vettem Zöldfarm joghurtot, megkostóltam, valóban ég és föld volt még ízre is a különbség. Egy kis doboz Zöldfarm joghurt az Auchanban 115 ft volt, tehát nem is olyan drága.


[link]

2013. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a Humana vaníliás puding a kedvence, plusz a Cserpes natur joghurt.
2013. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!