Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos babád hány cm, kg?...

6hónapos babád hány cm, kg? és miket eszik már?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:

8280 gr es 74 cm a kisfiam

4 honaposan kezdtem hozzataplalni, eddig ezeket kapta:

Fozelekek: Sutotok, cekla, krumpli, brokkoli, cukkini, feherrepa, sargarepa, salata

Alma, korte, gesztenye, meggy, oszibarack, szilva

Csirkemell, zabpehely (glutenmentes), Petrezselyem

2013. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7220g 65cm, 4 hónapos kora óta hozzátáplálom, krumplit, répát, sütőtököt, céklát, csirkemellet, almát, körtét, szilvát, őszibarackot, sárgabarackot, banánt,kekszel illetve ezek kombinációját eszi már, csak reggel-este kap tápszert.
2013. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19én lesz 6 hónapos még 7270gr volt a mai napon, még csak szopizott, jövőhét hétfőn kezdem a hozzátáplálást!
2013. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csak kíváncsi voltam mi jöv.héten megyünk fél éves státuszra és akor tudom meg mekora ugyanis ithon nem mérem!2hete kezdtem a hozátáplálást hát sok gyümitöl fáj a pocija ugyh.körte,alma,barack,burgonya,paradicsom néha belenyal a levesekbe eddig ezeket adtam..italokat adtam neki magvas gyümiböl hát ki is pattogzot.jöv.héten jön a sütőtök!
2013. márc. 12. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:

6 hónaposan 8600 gramm és 71 cm volt.

4,5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást addig anyatejes volt.Ha jól emlékszem ennyi idősen nem sok mindent evett még csak kóstolgatott krumpli,répa,alma,barack stb.

2013. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Távol álljon tőlem hogy akárkit megbántsak vagy beleszóljak ki mit csinál,de megjegyeznék valamit.


Azt írtad hogy: "2hete kezdtem a hozátáplálást hát sok gyümitöl fáj a pocija ugyh.körte,alma,barack,burgonya,paradicsom néha belenyal a levesekbe eddig ezeket adtam"


Ezzel annyi problémám van hogy 2hét (azaz 14 nap alatt) ennyi féle ételt adtál már neki és emellett gyümileveket amitől ki is pattogott.A hozzátáplálást kóstoltatással kell kezdeni.Első nap csak egy keveset az új ízből,msjd következő nap picit többetés így tovább.1 ízt 3-4 napig kóstoltatni kell.

2013. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első .válaszoló az én fiamról írt, mert ugyanennyi kiló (na jó, 8.100 gr) és ugyanennyi centi és ugyanezeket eszi:)


Na szóval 3 hónapos koráig tudtam szoptatni, majd 1 hónapig tápszert kapott, de 4 hós kora óta már nem fogadja el, pedig szinte mindet kipróbáltuk amit lehet kapni, úgyhogy muszáj volt sürgősen hozzátáplálni. Jövő héten lesz 6 hós, most ezeket eszi:


Gyümölcs:

- alma, körte, szilva, barack, banán, meggy, gesztenye


Zöldség:

- krumpli, sárga és fehérrépa, brokkoli, cukkini, sütőtök, cékla


Fűszerek:

- nagyon pici tengeri só, nyírfacukor, juharszirup, petrezselyem


Egyebek:

- gríz, köleskása, zabkása, rizspehely, babajoghurt, tejpépek, sinemil, sinlac, csirkemell, sajt


Mindig frissen főzök neki, de üvegesben is kapott már, mert pl. barackot meg szilvát most nem tudok neki frisset adni, meggyet fagyasztottat adok, a többit mind frissen megbízható helyről vásárolom

2013. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem!semi baj:-).de volt ami nem jöt be neki azt kiboritotam ugyh.marad az alma barack,ja és nem eszik meg egész üvegel!ezt a 2fajtát eszi jobban:-)
2013. márc. 12. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!