Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon elszúrtam a D-vitaminnal?

Nagyon elszúrtam a D-vitaminnal?

Figyelt kérdés
6 hetes múlt a babám, és teljesen elfeledkeztem a Vigantolról, még csak egyszer kapott 2 hetesen. Biztos hanyag anyának tartotok, bánt nagyon a dolog, de most nagyon kétségbe estem, lesz valami baja a fiamnak ha csak most kezdem el adni naponta? Szégyenlem a doktornőt felhívni. Anyatejesek vagyunk.
2009. szept. 15. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, még időben kapcsoltál. Volt, hogy mi is elfelejtettük, ezt se szégyeld!!!! Kezdjétek el szedni , semmi baj nincs.
2009. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
A D vitamín főként az őszi - téli babáknak szól. Te napfényes babát szültél ezért nem drámai a helzet. Ellenben úgy tudom két évig kell szedni, mi 16 hósak vagyunk. Nincs kaja amibe bele tudom tenni, hogy biztosan megegye, ha van akkor épp nem jut eszembe beadni. Én nagyon szabálytalanul adtam be. most meg nem is kértem újat mert mindig elfelejtem.
2009. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

készítsd oda a pelenkázóra és add be mindig fürdetés után.

amióta én ilyen rendszert vittem bele, nem felejtem el :)

2009. szept. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan,semmi baja nem lesz, ne izgulj :) Nekünk azt mondták,h 1 éves koráig kell adni. Mi kaptunk egyáltalán anno ??
2009. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig elfelejtettem.Már nem is kapja.Úgy tudom hogy 6 hónapig kell szednie, ha már hozzátáplálsz nem kell.(bár itt mindenki mást mond)Egyébbként az anyatejben is van D és K vitamin, a lényeg hogy jól kiürüljön a mell, mert a tej vége tartalmazza.Szeríntem ha nem kapták volna sem lett volna semmi bajuk.
2009. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha a szájjába csöppentek 1 cseppet az úgy jó?
2009. szept. 15. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.mi is úgy csináljuk az elejétől kezdve és most már tátja a száját ha közelít a cseppentő!Én is odakészítettem a fürdetéshez mindig,így nem maradt ki.
2009. szept. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!