Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Bertoni...

Mi a véleményetek a Bertoni Foxy sport babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon tetszik,jónak tűnik,de olyan olcsó.Hol itt a bibi?


2013. márc. 15. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van, különösebb gondom nincs vele, azért csodára nem kell számítani, de ár-érték arányát tekintve szerintem megfelelő.

Sokan azért nem szeretik, mert a hátsó kerekek közötti összekötővasba sokszor belerúg az ember. Az tényleg elég rossz helyen van, de én tudok vele úgy menni, hogy nem akadozik bele a lábam.

Mi még nyár végén használtuk a lányommal, ő akkor 8 hónapos volt, tudott stabilan ülni, de valahogy mindig lecsúszott benne,igazgatni kellett. Nem tudom, most tavasszal ez fog-e változni.

Egy kicsit nehéz is maga a kocsi.

Szerintem amúgy nem rossz, persze ez attól is függ, melyikkel hasonlítod össze.

Téliesíteni nem tudtuk, ezért télre vettünk egy Espiro Magic 3-at. De én valószínűleg az Espirot fogom használni nyárra is, azt azért fényévekkel könnyebb tolni és irányítani is.

2013. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!