Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny buzz 3, vagy ABC...

Quinny buzz 3, vagy ABC Design 3-tec? Melyik a jobb nehéz terepen is?

Figyelt kérdés
Sokadik babakocsikérdés, második babának lesz, erre a kettőre sikerült leredukálnom, csak nem tudom, melyikkel lennénk boldogabbak??Segítenétek?
2013. márc. 20. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Én olyat keresek, aminek elöl is nagy kereke van!

Az első gyereknél nekünk egy chippolino futura vip kocsink volt, 3 nagy kerékkel, és nem találtam vele olyan terepet/körülményt, amin ne ment volna át.

Én most is ilyen kocsit keresek, 3 kerekűt, de mindhárom kereke nagy legyen!

Nekem most a favorit az ABD Design Cobra, de szóba jött még a Hauck Viper Trio is.

Ha nehéz terepre is kell, szerintem praktikusabb, ha elöl is nagy kereke van!

2013. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk Quinny Buzz3-unk van, nagyon szeretem, de pl. nagy hóban az első kereke elakad. Az ismerőseim babakocsijai közül viszont a mienk megy a legjobban a különböző terepeken, jól irányítható, könnyű tolni. Amúgy úgy tudom, hogy lehet rá venni nagyobb első kereket.
2013. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!