Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznaltok vmit hogy babatok...

Hasznaltok vmit hogy babatok ne tudja huzogatni a fiokokat? Letezik ra valami mint pl sarokvedo? Most indult el es feszt ott huzogatja, mar ujjat is csukta oda:- (

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ikeában és a kikában is lehet kapni!


Nálunk az jött be, hogy párszor hagytam, hogy picit rátolja az ujjára, így megtanulta, hogy nem szabad ránehezedve betolni vagy nagy erőből, azóta sem csukja oda.

2009. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de mi a neve ennek a dolognak mert nem talalok?!
2009. szept. 16. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
mi tépőzáras gyerekzárat vettünk a fiókokra,az késöbb sérülés nélkül le is szedhető.
2009. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vok. Megtaláltam a gugliban, fiókzár a neve :)
2009. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
KOszi:)
2009. szept. 17. 07:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Van vmi becsukódás gátló is, a Lidl-ben mától akciósak ezek a dolgok. Én megyek is venni. Van vakdugó, sarokvédő, hűtőzár is.

Bár eddig nem használtam semmit, hagytam, hogy párszor odacsukja az ujját. Nem volt vészes, és így legalább rájött, hogy nem szabad.

2009. szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!