Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan látni, hogy a babának...

Honnan látni, hogy a babának kényelmes-e a cipő?

Figyelt kérdés
Reggel volt a Mokkában ,hogy miket kell figyelni. Többek között azt is mondták,hogy nem mérvadó,hogy ha megnyomjuk az orránál a cipőt,mert a babák behúzhatják a lábujjukat. Járatni kell a babát,hogy lássuk kényelmes-e neki a cipőcske. De honnan lehet ezt látni? Még csak kapaszkodva lépeget a kisfiam,így még nincs cipője,úgyhogy kezdő vagyok ilyen téren... :)
2009. szept. 16. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mérd le, h hány centi a talpa

és a cipő belső talphosszát. a cipő 1,5 centivel legyen nagyobb, mint a babád lába.

add rá és sétálgasson pár kört a boltban. ha ok, akkor ok:)

vagy, h ne kelljen méregetni, én ezt szoktam:

az ujjad férjen be a cipő sarka és a baba sarka közé, az kb 1,5 centi. aztán séta:)

2009. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fotucsok ***** válasza:
52%

Szerintem először is jó minőségű cipőt vegyél neki, mert az biztos, hogy kényelmes. És ha még csak kapaszkodva is megy, próbáld rá, ő biztos jelzi, ha nyomná.

A hosszát meg úgy is látod, ha a cipő talpához méred a pici lábát nem?

Amúgy meg szerintem nem sokáig fogja használni :)

2009. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze,ezeket mind olvastam,hallottam amit írtatok,de ezt még nem ,hogy azt kell nézni kényelmes-e a gyereknek a cipő. Egy babánál aki épp,hogy elindul hogy veszed észre,hogy kényelmes-e neki a cipő? Hiszen még nem mennek "normálisan". Az első cipőnél meg gondolom amúgy is fura nekik,hogy nem mezítláb vannak,eleve a cipő miatt is mehetnek furán. Laikusként (egyenlőre) így gondolom. Lehet,hogy hülyeség. :) Mindenesetre köszönöm a válaszokat! :)
2009. szept. 17. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:

teljesen feleslegesen gondolkodsz azon, h kényelmes e neki. ha a mérete ok, akkor rendben van. ha minőségi cipőt veszel, az kényelmes. én is láttam azt a mokkát, kicsit túl volt lihegve ez a dolog.

1. voltam

2009. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi! Nem tudom miért de tartok ettől az első cipő dologtól... De majd belejövünk ebbe is! :) Köszi még egyszer! :)
2009. szept. 18. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!