Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kell neki a tej?

Miért nem kell neki a tej?

Figyelt kérdés
kb. egy hete csinálja a lányom, hogy a lefejt tejből csak minimálisat eszik és kitolja az üveget. Sehogy sem bírom rábírni, hogy egyen még, de a tápot meg kétpofára betolja! 3 hetes kora óta lefejve kapja a tejet eddig nem volt gond,most mi lehet? Nem ettem semmi olyat, amitől más lenne a tej íze! 4 hónapos
2013. márc. 21. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg nem jött meg a menstruációd, az is megváltoztatja a tej ízét!
2013. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is hallottam erről, de sajnos szülés óta még nem jött meg és nem is "mutatja jelét". Erre gondoltam elsőre én is, de ez már egy hete tart :( a vérzés meg sehol.
2013. márc. 21. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni,de az én babám is így választotta el magát 5 hónaposan.én is lefejtet adtam neki.remélem nálatok megváltozik a helyzet.még "jobb" hogy az enyém a tápszert sem hajlandó elfogadni.
2013. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadja el, akkor nem tudsz mit csinálni. Esetleg hozzákeverheted a tápszerhez, hátha úgy hajlandó megenni. Ha így sem tetszik, akkor max lefagyasztani tudod, és később főzelékhez felhasználni. Lehet, hogy a vérzésed még nem jött meg, de valószínű, hogy valami hormonális változás miatt utasítja el.
2013. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi lehet az oka. Szerintem add neki keverve, lehet, hogy igy meginná.
2013. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De miért akarná elválasztani magát? Az nem lenne korai? Köszönöm a tanácsokat megpróbálom akkor a táphoz keverni a tejet, de ezt milyen arányban vagy hogyan csináljam?
2013. márc. 21. 18:09
 7/11 anonim ***** válasza:
hát azt nem lehet tudni miért választja el magát.Nagyon sok baba magától leszokik róla.:-(
2013. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A tápszer édesebb, az jobban ízlik neki! Kóstold meg:-)
2013. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem mind a négy gyerek abbahagyta a szopást azon a napon, amikor az első mensim megjött szülés után 3-5 hónap között. Ez van, ezzel nem tudsz mit csinálni, nem tudja elmondani, hogy mi a baja vele. A tápszerhez hozzákeverheted 1:1-ben. Amíg tudod, fejd neki, hátha így kihúztok még egy kis időt. Ha esetleg tápszerrel együtt sem kell neki, akkor nem tudsz mást tenni, mint elfogadni, hogy ennyi volt az anyatejes időszak.
2013. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Reggel megpróbáltam,amit írtatok, így elfogadta :) Remélem nem jön rá a "trükkre"! Adom akkor így, de mindig úgy kezdem, hogy tej hátha rákap megint, ha nem akkor gyorsba bekeverem a tápba. Szeretném ha minél tovább kapná a tejet. A fejéseket is lecsökkentettem, mert rengeteg tej kárba ment, de így még van értelme folytatni amíg lehet!
2013. márc. 22. 10:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!