Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma 4 hetes a kisfiunk, éjjel...

Ma 4 hetes a kisfiunk, éjjel leállt a kazán,19-20 fok volt itt bent, ébredéskor vettük csak észre. Jég hideg lett keze. Megfázhatott?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A keze nem mérvadó, a tarkóját kell nézni. Ha az hideg, akkor fázik. Egyébként 20 fok körül mondják, hogy ideális babáknál az alváshoz. Ha volt rajta hálózsák, nem hiszem, hogy megfázott.
2013. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig ennyi fok szokott lenni éjjelre.Én is úgy tudom ez az ajánlott a babáknak.
2013. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 20 fokra van állítva a lakásban a hőmérséklet. Így szerintem azért a baba sem fázik még. A keze amúgy is lehet hideg melegebb időben is, nézd a tarkóját. Én nem hiszem, hogy megfázott volna, főleg ha még takaró is volt rajta.
2013. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Body és egy magas derekú naci volt rajta, a takarót lerúgta és nem tudom, hogy de a kiságy oldalában volt a keze kilógott teljesen a rácson....ilyet nem csinált még, ja és fél 11 től reggel 7 ig aludt, talán sírt volna előbb ha fázik, nem?
2013. márc. 22. 11:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Szerintem jelzett volna, ha fázik. Viszont szerintem inkább hálózsákot adj rá, mert a takarót mindig le fogja rúgni.
2013. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen kb ennyi idos korába pontossan nemtudom mikor de pár hetes volt. Folyott az orra utánna ,de semmi egyéb baja nemvolt,nemis vittuk orvoshoz .

Mondjuk mi melegebbe alszunk amugyis,de azert az a 20fog tenyleg nem kevás annyira. :) És biztos sirt volna ha fázik.

2013. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk body, rugi és még egy plüssrugi van rajta, meg meleg takaró, és 23 fok van. Ha kicsit is hidegebb van vagy kevesebb a ruha rajta, azonnal kihűl keze-orra...egyik éjjel nálunk sem ment a fűtés, 4 napig szortyogott emiatt...
2013. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A 19-20 fok, az tök ideális. A 23 fokra fűtött lakás több gondot okoz hosszú távon.

1. baromi sok energiát használsz emiatt, ami amellett, hogy környezetszennyező még baromi drága is.

2. A magas fűtésköltség miatt nem juthat pénz piros biciklire. Ez felnőtt korára beláthatatlan lelki torzuláshoz vezethet.

3. Teljesen taccsra vághatja az immunrendszerét. Nézz meg egy pesti panel gyereket, vagy egy falusi gyereket. Ugye mondanom sem kell, hogy melyik életképesebb.

Tudom, hogy csak négy hetes a gyerek, de hidd el elképesztő dolgokat kibír egy baba szervezete. Persze, nem kell ridegen tartani kint a kutya mellett, de azért túlaggódni sem kell a dolgokat.

2013. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Előzőnek szól:


1. 22,5 mindig a hőmérséklet, ezt termosztát szabályozza.

2. Szerencsére egész jól állunk anyagilag és a fűtés meg a 3 gyerek mellett is telik pl. piros biciklire, meg bármi másra is....

3. Mindegyik eddigi 2 gyerekem, 14, 5 évesek, makk egészségesek, nem hiányoznak oviból, suliból betegség miatt, a kicsi egy csizmában, meztelenül szalad ki a hóban (mondjuk ettől frászt kapok, de semmi baja) kisváros, családi ház....de köszi a jótanácsokat....

4. ez itt azért van, h feltegyük ha kérdésünk van, igen féltem a kicsit és sztem nem ártottam vele, h kérdeztem...

2013. márc. 24. 19:22
 10/11 anonim válasza:

Ne haragudj, nem akartalak megsérteni. De csodálkozom a három gyereken. Mármint, hogy akinek három gyereke van, az miért aggódik ennyire egy 19 fokos szobahőmérséklettől? Félreértés ne essék: nem azt mondom, hogy nincs okod/jogod aggódni, csak pusztán az szokott ilyenek miatt "parázni" akinek ez az első porontya. Azért a piros biciklit tartsd szem előtt! Olyan sok csúnya pszichopata szaladgál szabadon manapság! Fogadjunk egyiknek se jutott anno piros bringa!

Még egyszer ezer bocs!

2013. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!