Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lenne jobb a gyerekeknek?

Mi lenne jobb a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Férjem olyan ember aki elvárja, hogy kiszolgálják és ugy alakuljanak a dolgok ahogy ő szeretné. Ezzel semmi gondom tudtam ezt igy mentem hozzá igy szerettem meg. Ha nem érek rá természetesen gond nélkül megcsinálja a dolgokat magának megbakár nekem is ha megkérem rá. Kb 1 hònapja viszont napròl napra bunkobb. Kiabál ha nincs előtte rögtön a kaja meg egyebek. Egyre kevesebbet segit. Semmivel nem foglalkozik. Hazajon du 3kor melobol fogja magat bezárkozik a szobába és semmit nem csinál. 1 éves fiùnk meg állandoan üti a szoba ajtòt mert azt akarja, hogy az apja játszon vele. Tegnap iszonyat bunko volt be se lépett az ajtòn de màr üvöltözött hogy mi az hogy nincs még a kaja az asztalon komolyan nem is értem. Folyton veszekszünk, hkgy szedje össze magát de semmi hatás. Tegnap este rosszul éreztem magam mondtam is neki hogytök szédülök erre ő csak azzal volt elfoglalva hogy vigyem már el az utjàbòl a gyereket. Teljesen kiakadtam. 10 hetes terhes vagyok nemszándékozom elmondani neki azon gondolkozom elköltözök. Lenne hova mennünk ésnlenne miből élnünk. Nehéz a döntés mert szeretem a férjem de ugy érzem ez nem jò se nekem se a gyerekeknek. Teljesen kivagykk készülve minden téren.
2013. márc. 23. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól tudod a választ. Menekülj, és vissza se nézz.
2013. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gondold végig!

Ha vele maradsz, ez vár rád, látod nem segít, undok, kiabál!

Kérted, nem változik semmit!


Én lehet elvetetném a második babát, minek szülnek mégeggyet egy ilyen embernek, és 2-vel nehezebb egyedül boldogúlni!!!

Hogy tartanák el őket, munka mellett hogy vinnéd őket ő i a suliba...


Én össze pakolnék egyik nap mire haza jön, haza mennék 1 hétre a szülőkhöz, elkezdeném az abortuszt, és ha úgy látom akar minket, megváltozik, vissza költöznénk, nem vetetném el, ha nem változik, nem érdekeljük, akkor el etetném, maradnék a szülőknél, elválnék, fizesse. Gyerek tartást!

2013. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Keress fel egy jó pszichológust, aki segít megérteni, hogy miért kerültél ebbe a helyzetbe, miért tűröd a megalázást és segíteni fog abban, hogy megfelelő döntést hozzál. Ezt interneten nem lehet megoldani, ezt gondolom te is érzed!

És azt is, hogy olyan embernek hordod a gyermekét, aki nem szeret téged.

2013. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak igaza van.Sajnálnám elvetetni a második babát,de kettővel tényleg nagyon nehéz!MÉg annyit fűznék hozzá,hogy ha elköltözöl,és megy utánad,addig mig javulást nem mutat nem mennék.
2013. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag tenyleg megengedheted magadnak, en elmennek, de a babat megtartanam. Jobb eletet erdemelsz annal, hogy ezt el kelljen viselned, es a gyereknek se jo, hogy az apja elutasitja. Akkor inkabb ne is lassa. Fiatal vagy meg, lehetsz boldog!
2013. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10 hetes, már el sem tudná vetetni. 1 hét mire eljutsz egy magánorvoshoz is, és már ki is futottál az időből, mert a 11. hétig dönthetsz, mert 1 hét mire elvégzik. És ha a férje észbe kap, ha egyedül marad? Egész életében bűntudata lenne.
2013. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azóta mi történt veletek?
2013. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jovoheten koltozok:(
2013. márc. 26. 20:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok erot kivanok! Boldog leszel meg, hidd el!
2013. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom remenykedek
2013. márc. 27. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!