Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiu es lany nevek marciusban?

Fiu es lany nevek marciusban?

Figyelt kérdés

Nevvalasztasban hallottam mar egy-ket erdekesnek hangzo otletet (egyforma legyen a monogramjuk, hasonlo legyen a nevuk...stb.) De olyat, amilyet en talaltam ki, meg nem hallottam:D

Mikor elso gyermekemnel a nevvalasztasra kerult a sor, meg eszembe se jutott. 2 nevet akartunk neki adni, elso neve tuti biztos volt, hogy Fanni, masodik neve eloszor nem volt biztos. Irtam egy listat paromank, hogy mely lanynevek tetszenek, mondtam neki, azok kozul valasszon. O a Lara nevet valasztotta. Azt hiszem csak szuletese utan neztem meg, hogy teljesen veletlenul mind a ketto unnepelheto marciusban. Voltak fiu nevek is a talonban. Az elso neve itt is tuti biztosra meg volt, de ez egy vadi uj nev (nem Magyarorszagon lakunk, itt olyan nevet adok a gyereknek, amilyet akarok) Eldontottem, hogy marciusban unnepelnenk azt is.

Most varjuk 2. babankat, meg elejen vagyunk, nem tudjuk, hogy fiu, vagy lany, de azt mar tudom, hogy szempont lesz a nevnapnal, hogy marciusban unnepelheto legyen:D

Van mar egy par a listan:


lanynevek: Lea vagy Leia (Lejla kizart), Rebeka, Hanna, Martina, Kira, Vivien


Fiunevek: David, Dominik


Tudtok esetleg meg neveket ezeken kivul, amit marciusban is unnepelhetnenk?

Nezegettem mar neten, de nem talalok tobbet, ami tetszik is.


2013. márc. 24. 17:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
Kornélia, Franciska, Leonóra, Alexa, Irina,
2013. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az Alexat elrakom talonba, koszi:D
2013. márc. 24. 17:23
 3/14 A kérdező kommentje:

Lanyneveknel az egyik szinte biztos, hogy Lea, vagy Leia lesz, de masodik nevnek meg nem tudom. Szerinted melyik hangzik szebben, a Lea, vagy a Leia?

Fiuneveknel eddig befuto volt a David, de paromnak annyira nem szive csucske (fonoket igy hivjak, habar kedveli, aranyos, de valahogy kicsit odzkodik tole, azonkivul azert nem tetszik neki, mert bibliai nev) Dominik mind a kettonknek tetszik, raadasul slusz poen, hogy marcius 9.-en van, mint a Fanni, a masodik - kitalalt nevet-, meg arra a napra teszem, amelyikre akarom, s ha Dominik lenne a befuto, tuti, hogy marcius 26-ra, Lara nevnapra tennem azt a nevet:D

Eleg elvetemult vagyok:D Mar ha fiu lesz:D

2013. márc. 24. 17:27
 4/14 anonim ***** válasza:
2013. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
első vagyok szerintem a Lea sokkal szebb mint a Leia
2013. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kira névnap nem csak júliusban és augusztusban van? Kislányomat is így hívják és csak a 2 hónapban találtunk. Mivel július elején született, mi augusztusban tartjuk. Mikor van márciusba is, megírod?
2013. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A Leia az elozo nevvalasztas elott is listas volt paromnal a Star Wars miatt, a Lara is a Lara Croft miatt lett befuto nala:D O is megis azt mondja, a Lea fele jobban hajlik, mert az magyarosabb, a Leia kirivoan kulfoldi. Csak nem tudom melyik marciusi nev illene a Lea melle.
2013. márc. 24. 18:25
 8/14 A kérdező kommentje:
Kira marcius 10-en is van:D
2013. márc. 24. 18:26
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt keresnem, hogy hol talaltam a Kirat marcius 10-ere, de nem talalom, ha megtalalom, belinkelem.
2013. márc. 24. 18:30
 10/14 A kérdező kommentje:

Megvan a Kira:


[link]

2013. márc. 24. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!