Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos a babám, anyatejes....

1 hónapos a babám, anyatejes. Pár napja nagyon össze gyültek a viharfelhők sajnos felettem, és nagyon rágyujtanék. Mennyire ártanék az anyatejen keresztül a babámnak napi 1 szállal?

Figyelt kérdés
Nem merek rágyujtani,bántana a lelkiismeret furdalás,de sajnos a párommal ellégé hadilábon áll a kapcsolatunk.Kérlek ne ítéljetek el. Terhesség alatt nem dohányoztam
2009. szept. 17. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Napi egy szál nem hiszem, hogy nagyon árt. de jól gondold végig! Szerintem annyit nem ér egy vita sem. Inkább tanuld meg máshogy levezetni a feszültséget, inkább vágj földhöz egy poharat, csapd be az ajtót, vagy mittudom én. De ne hagyd hogy az a hülye cigaretta irányítsa az életedet! tudom, miről beszélek, 10 évig szívtam én is. De amikor gyereket keztünk el tervezni leraktam és azóta sem nyóltam hozzá, lassan 3 éve. pedig az én életemben is voltak azóta is nehéz pillanatok!

Legyél ügyes!

2009. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne gyújts rá.Nem a baba miatt,hanem magad miatt.

Mert az egy szállból gyorsan 20 lesz.Ha eddig megálltad,ezután is tedd azt.Találj ki helyette mást

2009. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd!! Az az egy szál úgysem segítene,még többet akarnál,ha már ráérzel az ízére.És a babádnak nagyon sokat ártanál.Nem ér annyit az egész.Próbálj valakivel beszélgetni,hátha segít.Csak bírd ki!!! Sok sikert!
2009. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, de én 4 hónapig bírtam.

Azóta is tiszta ideg vagyok, hogy minek szoktam vissza.

10-12 hónapig meg tudtam állni azt a napi 1-2 szálat, de mostmár nem szoptatok simán egy doboz.

Ne csináld!!!

Szotyi, ropi, Nutella...

2009. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Kiürül pár óra alatt, úgyhogy ha lehet, mondjuk az esti szoptatás után gyújts rá, akkor hajnalra/reggelre kiürül. De ettől sajnos a gondod nem oldódik meg :(
2009. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen, valóban az esti szoptatás után a "legalkalmasabb". Én 10 évig cigiztem, de amint terhes lettem abbahagytam. Mostanában néha -kéthavonta- este elszököm a barátnőkkel és ott bizony van, hogy megiszom 1-2 sört és rágyújtok - általában a cigi feléig jutok, mert szédülök tőle, meg minden bajom van. Mondjuk az én kisfiam 1 éves.
2009. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond ezzel az esti szoptatással, hogy a tej folyamatosan termelődik, úgy, ahogy a veséd sem áll le, hanem folyamatosan szűri a véred. Így ez a kiürülés nem teljesen igaz. Szerintem az első cigit ennyi idő után úgysem tudod elszívni egyben, mint régen, mert megszédülsz tőle. Ha te úgy érzed, muszáj beleszívnod, hát tegyed, a városi levegő sem éppen egészséges, mégis beszívjuk. De azt tudnod kell, hogy rendszeres napi egy szál szépen lassan rendszeres napi több szálhoz vezet, így ha most hirtelen nem bírod ki és jól esne pár slukk, akkor mondom, ám legyen, de ha jót akarsz magatoknak, akkor a szopi alatt lehetőleg mellőzd.
2009. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon jól esett hogy nem lekezelő hanem "együttérző" megnyugtató válaszokat kaptam! Igérem nektek,erős leszök és nem gyujtok rá! Nem ér ennyit egy férfi sem! Látni akarom a picilányomat felnőni!
2009. szept. 17. 22:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz! Ne hagyd magad!Legyen erőd és oldd meg a problémádat,de ehhez nem a cigi a segítség!
2009. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Ha terhesség alatt nem dohányoztál és kibírtad, nem hiszem el, hogy hiányzik. Nem szabadna ennyi idő után még az sem, hogy eszedbe jusson, hogy valaha dohányoztál. Terhesség alatt nem voltál ideges soha? Akkor mit tettél ellene? Tedd most is azt! Én is cigiztem terhesség előtt és tuti nem szokom vissza szülés után, ha már ennyit kibírtam nélküle. A másik, hogy gondolj a babádra, inkább vegyél neki valamit azon a pénzen, amit cigire költenél. Gondolj arra, hogy minden egyes szállal amit elszívnál, a babádtól vonsz meg valamit.
2009. szept. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!