Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában vittétek...

Mennyi idős korában vittétek először játszótérre a babátokat?

Figyelt kérdés
Mit játszottatok ott velük? Élvezték?
2009. szept. 17. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes.

Sétálni, mikor totyogott. Hintázni egyévesen(akkor még megvoltak a régi jó láncos fémhinták)

2009. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a fiamat csak akkor vittem, amikor már biztonsággal tudott járni. Októberi baba, 13 hónaposan már egész szépen járkált, de még sokszor leült, viszont akkor már hideg volt a föld ehhez, és egész télen ez volt a gond. Másfél évesen, idén tavasszal kezdtünk csak játszóterezni, főleg a hinta volt a sláger, nyáron már a mászókát és a csúszdát is nagyon megszerette. Homokozni is szeret, de leginkább szaladgál, ágakat, terméseket gyűjt.
2009. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi akkor mentünk amikor már tudott ülni 7 hónaposan eleinte hintáztunk figyelte a többi gyereket.Most 11 hónapos már bemegyünk a homokozóba e inkább kíváncsi meg szét tapossa a buckákat csúszdázni szoktunk fogom és csúszik imádja!

Legjobban a többi babának örül,már ezért megéri korábban vinni ,hogy ismerkedjen.

2009. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 hósan vittem először játszóra. Akkor még csak hintáztunk, meg rugós kakason "lovagoltunk", majd 2-3 hét múlva betettem a homokozóba és ott nagyon aranyosan elvolt. Igazán nem játszott, mert ahhoz még kicsike volt, de a homokot élvezte, szedegette ki belőle a nagyobb galacsinokat, ágdarabokat ami belehullott a fáról. Aztán 11 hósan azt játszotta, hogy beleszórt több marékkal a vödörbe és válogatta ki belőle a nem odavaló dolgokat:), majd körbe-körbe ment a homokozóba, tetszett, hogy már tud kapaszkodva menni:). Még nem jár egyedül, most tologatja a homokozó fa peremén a kocsikáját, meg velem együtt lecsúszunk a csúszdán. Most 12 és fél hónapos.
2009. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6-6 és fél hónaposan mentünk először, akkor már tudott ülni, és hintázni vittem. Imádja nagyon! Ha már kicsit nyűgös, és beteszem a hintába, minden gondja elszáll!! :o))
2009. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

11 hónaposan, amikor már maga fedezte föl a játszóteret. eleinte félénkebb volt, mert a sok gyerek és a sok nagy mászóka még idegen volt neki, de hamarosan nagyon belejött és már egy csomó dolgot önállóan csinál, mi csak nézzük kívülről.

17 hónapos kisfiú anyukája

2009. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
két hetes korától a "nagyjátszón" is sétálunk, most fél éves, gyakran kiveszem, kurjongat nekik, meg néha beszélgetnek, stb :D
2009. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az én picim 8 és fél hónapos. Gondolkodom hogy vigyem-e játszótérre már. Nagyon édesek a babáitok! Jó játszóterezést mindenkinek!
2009. szept. 18. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!