Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismertek babáknak való játszóh...

Ismertek babáknak való játszóházat Bp. -en?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos szerintetek érdemes lenne elvinni játszóházba? Azért, hogy szokja más gyerekek társaságát, itthon is elvagyunk (játszunk, zenét hallgatunk,stb) de talán több inger kéne neki.Attól azért félek, hogy ott a szájába veszi a játékokat, mindent megnyal,stb...Mi a véleményetek?

2013. márc. 26. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

szinte mindegyik játszóházban van babasarok, ahol az ilyen kicsik is tudnak játszani és a nagyobbak nem mennek be (ott vannak a szülők is, látják, hogy ha kicsi van, rászólnak a nagyobbakra)

persze nem hétvégén kell menni, hanem hétköznap délelőtt, kora délután, akkor kevesen vannak.


mi már többször voltunk játszóházban a 9,5 hónaposommal.

nagyon szereti, lát más gyerekeket is, olyan játékok vannak ott, amik itthon nincsenek...szóval rengeteg új dolog :) élvezi, és ki is fárasztja a sok élmény


én olyan játékokhoz viszem oda, amit tudom, hogy nem fog nyalogatni, inkább birizgálni és nyomkodni kell, vagy a játékautóban tologatom.


én csak ajánlani tudom. ja és más Anyukákkal is találkozhatsz, tapasztalatokat cserélhettek.


tipp: mond a bejáratnál, hogy először jöttök, szeretnél körülnézni. ha a kicsinek nem tetszik, akkor nem fizettél ki több ezer ft-ot feleslegesen.

de szerintem csak először lesz egy kicsit megilletődve, és el se akar majd mellőled mozdulni, de utána fel fog oldódni :))))


menjetek, próbáljátok ki.

2013. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nittababy ***** válasza:
Kedves első válaszoló azt elfelejtetted leírni hogy ez hol van!!
2013. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

mi a lurdy házban lévő játszóházba szoktunk járni (ott 1 éves korig ingyenes is), nekünk az van közel tömegközlekedéssel

de a mammutban is jó a játszóházban a babasarok

2013. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes tájékoztatást:)Azt hiszem kipróbáljuk.Hallottam, hogy a Sugárban is van, volt már ott valaki?
2013. márc. 26. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, voltam, de én nem javaslom! Leginkább nagymozgást fejlesztő játékok vannak és a babrészlegen is már járó, szaladó kisgyerekek, szülőkről pedig inkább semmit... úgy állnak hozzá, hogy én vigyázzak inkább a mászó gyerekemre, mert ő a kisebb, tehát menjen a nagyok útjából...mindezt a babsarokban..

szóval nekem csalódás volt, inkább 2 éves kor fölött jó.

Állatkerti játszóház nagyon jó! ( a babasarok is szuper)

2013. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a Camponában voltunk, kislányom nagyon jól érezte magát. Viszont valóban mindent a szájába vett és mindkétszer utána taknyos lett, lehet nincs összefüggés, de most egy darabig nem megyünk.
2013. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!