Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti eleinte milyen nemű gyereke...

Ti eleinte milyen nemű gyerekeket szerettetek volna és végül milyenek lettek? Mit szóltatok, mikor kiderült mi lesz a kicsi és most hogy érzitek mikor már megvan?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Mi fiút akartunk. El sem tudtam képzelni, hogy nekem lányom legyen. Már kiskorom óta kisfiút szerettem volna. Hülyeség, de még a tengerimalacot is direkt fiút vettem. Majd teherbe estem, és annyira éreztem, hogy fiú. És kiderült, hogy lány. Szégyellem, de nagyon csalódott voltam. Majd megszületett a kislányunk. El sem tudom képzelni, hogy nekem fiam legyen. :)
2013. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első gyermeknek fiút szerettem volna, és fiú is lett! :D Nagyon örültem Neki akkor is, most is. Másodiknak lányt, harmadiknak megint fiút szeretnék, de ez még a jövő zenéje. :)
2013. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiút éreztem, és az UHon nem mutatta meg magát. Aztán megszületett a kislányunk :) Nagyon örülök neki, és már nem is tudom, hogy mit kezdtem volna egy fiúval :D
2013. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon lányt akartam,de fiú lesz. Mikor megtudtuk haromszor sirtam el magam este h mit fogok kezdeni egy fiuval.Aztan bele gondoltam mennyi előnye is van. Mostmar alig varom h itt legyen velünk.Mindig az jut eszembe biztos olyan lesz mintha a parombol kettő lenne,kis klón :) A lényeg h mostmar nagyon örülök es maris nagyon szeretem a kis pasit ;) 31 hkm
2013. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt 2 öcsém mikor anyukám újra terhes lett!Az álmom volt egy báty(ami már nem lehetett ugye) vagy egy hugi..Mindenki kiscsajt várt ennyi fiú után. :) A 4Ds ultrahangon kiderült,hogy fütyis.Anyu is csajt akart..Én még sírtam is..Aztán megszületett a kisöcsém most 5 éves,és mindennél fontosabb nekem!


18L

2013. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kisfiút és kislányt szerettünk volna. Nem akartuk tudni a nemüket, 16 hetesen a doki, mintha egyiket fiúnak látta volna, utána mindig mondtam, nemüket ne mondják meg. egyik babának vesetágulata volt, az is inkább fiúkra jellemző. Fiúnak gondoltam mindkettőt, de reménykedtem a vegyes párosban. Amikor első babát kivették és mondták, hogy kislány, akkor tudtam, hogy az álmunk valóra vált:)
2013. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első kislányunk után a férjem nagyon kisfiút szerette volna..aztán kiderült a 18.heti UH-on,hogy bizony megint kislány lesz.Kicsit csalódott volt,még a 38.héten is kérdezte,hogy még mindig lány-e??Végül bent volt a szülésnél,és ő volt a legbüszkébb apuka,aki a karjaiba tarthatja a pici lányát:-)Nagy a szerelem azóta is közöttük,most volt 1 éves,szerintem 10 fiúért sem adná oda:-)És a nevét is ő választotta.Szeretnénk még egy harmadik babát is idővel,remélem,hogy sikerül egy pici fiúnak életet adnom majd.
2013. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SzCJudit ***** válasza:
Mindig is tudtam és éreztem, hogy lányom lesz és 2 évvel ezelőtt megszületett a kisfiam :)
2013. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi mind a 2en kislány szerettünk volna elsőre és az is lesz:) 38+2hkm
2013. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon lányt vártunk a férjem is, én is fiú lett az első. Őszintén megmondom hetekig csalódott voltam később persze megszerettem nagyon mint embert és nem érdekel a neme hanem csak ő maga:)

A másodiknak nagyon lányt akartunk szintén, lány is lett.

Harmadiknak pedig már teljesen mindegy volt, és kisfiunk született de mondjuk én éreztem is hogy csak az lehet.

2013. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!