Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Suttogó c. könyvet letudnám...

A Suttogó c. könyvet letudnám tölteni valahonnan?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
hi-hi-hi
2009. szept. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó könyv. Én nemtaláltam sehol ahol le lehetne tölteni ézért inkább megvettem annyira nem vészes az ára. Nekem a Suttogó titkai van meg ez a csecsemő és kisgyermekkort foglalja össze. Brendonba vettük tavaly azt hiszem 2700 Ft-ért. Szerintem megérte. Csak ajánlani tudom neked is. Ja most lettam az Aushanban is árulják már.
2009. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne!


Az előző válaszolótól kérdezném: megtudhatnám a kacagásod tárgyát?

Mi rengeteg "letöltött" könyvet olvasunk,pl. most olvastam ki a Harry Potter összes kötetét ilyen formában:) Kicsit olcsóbb!!

2009. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
mert egyszer volt egy film a címe suttogó(semmilyen valóságalap nélkül) valaki írt egy könyvet a gyereknevelésről ugyanilyen címmel(szintén semmilyen valóságalappal)ez csak egy sima üzlet. sok idióta meg még állítja is,hogy igen ez működik mert a szomszéd is ezt mondja. tiszta vidámvasárnap az egész. nem értem az embereket miért nem gondolkodnak és miért hazudnak mindenben még saját maguknak is.
2009. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is rengeteg könyvet töltöttem le és olvastam igy. Köszi azért a válaszokat!
2009. szept. 19. 11:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, sokan vagyunk "idióták". De hogy te milyen okos vagy:)
2009. szept. 19. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
ugye,ha mindenki ilyen okos lenne mint én,már nem itt tartana a világ!!
2009. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is az ún. idióták közé tartozok...Olvastam a suttogónak az első részét, és mivel a 2. nem találtam, most a 3.-at kezdtem el. Én a Bookline oldalára regisztráltam és ott 15-30%-kal, van mikor még olcsóbban meg lehet vásárolni a könyveket, és a Pólusban van boltjuk, tehát rendelés után személyesen is át lehet venni, így nincs postaköltség.

És szerintem nagyon jó könyv (sokat tanultam belőle és működik), még ha a nagyon "okos barátunk" az ellenkezőjét írja. De valószínűleg nem olvasta-tehát nem is alkothatna róla véleményt-, mert igenis van valóságalapja. Minden jót mindenkinek!:)

2009. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!