Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alma-őszibarack-túró babakaja...

Alma-őszibarack-túró babakaja 5hónaptól. Ehet akkor ilyet majdnem 6hós lányom? 7% a túró benne.

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 08:17
1 2
 1/13 Jégtánc ***** válasza:
85%
Benne van a kérdésedben a válasz.Babakaja 5 hónaptól.Lányod majdnem 6 hónapos.Ha nem ehetne nem 5 hónapos kortól ajánlanák.
2013. márc. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%

Kedves Első!


Ez egyáltalán nem igaz. Sajnos a bébikaja gyártók is már bizniszt csinálnak a dologból.Ráírják h 5-6hónaptól , hogy eladhatóbb legyen.

Ugyanis pl . az eper, málna, ribizlit sem lehet adni 1ÉVES kor elött, mégis van belőle babakaja 6hós kortól!!!!! Na akkor hogy is van????


Én nem adnék neki!

2013. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Jégtánc ***** válasza:
80%
Úgy hogy az teljesen másképp van feldolgozva,mint ha frissen adnád neki.Kedves második válaszoló.Tudod nem kell mindent elhinni.3 gyermekem van,nem most jöttem le a falvédőről. Tapasztalatból mondom,és nem azért mert ezt olvastam valahol....
2013. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Jégtáncnak teljesen igaza van!

Adhatod neki, ha 5 hós kortól van ráírva. Nekünk amúgy ugyanez a bébiételünk van, túróval, almával, barackkal, 7 hós kortól írja. Fiam amúgy áfonyás bébiételt evett, ami 4 hós kortól van:)

2013. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
2 gyerekem van, nekem sem újdonság. Én nem adtam nekik 5 hós korban túrót. De döntse el a kérdező.
2013. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Jégtáncnak van igaza!! A 6 hónapos kortól adható epres bébiételből kivonják az allergén anyagokat, magokat. Ezért adható!!

Vajon melyik bébiétel gyártó vállalja be azt, hogy valamelyik babának is baja legyen az általuk gyártott bébiételtől, csak hogy nagyobb profitja legyen. Szerintem semelyik!

2013. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Ausztriában 4 hós kortól adható epres/málnás/áfonyás bébiétel is van. Adtam az 5 hónaposomnak és nagyon ízlett neki,semmi baja nem lett. Nem gondolod kedves válaszoló,hogy csak a biznisz miatt kockáztatnának? Bárki pert akaszthatna a nyakukba így. Ezek a kaják szigorú ellenőrzés mellett készülnek!
2013. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Jégtáncnak teljesen igaza van. Pont a babaételekkel senki nem mer szórakozni.
2013. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az epres bébiételben nincs mag, ugyanis az allergizál.

Hozzátáplálásnál a sorrend nem mindegy.

Ha már 4 hónapos kortól hozzátáplálsz, és evett már almát, őszibarackot, joghurtot, és nem volt baja tőle, akkor adhatsz neki túrót.

Nyilván, ha 6 hónapos korban kezditek a hozzátáplálást, akkor nem egyből a túróval kell indítani.

2013. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tejterméket nyilván nem evett,mivel 8hósan ehet elvileg csak.De a túrót hogyan lehet előállítani úgy,hogy ne legyen benne tej?! Mert oké,hogy epret mag nélkül csinálnak,na de a túrót nem tudják tej nélkül megcsinálni...
2013. ápr. 2. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!