Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van/volt olyan baba (ápolási)...

Van/volt olyan baba (ápolási) termék, babaruha stb. amire kimondottan sajnáljátok vagy valaha sajnáltátok a pénzt?

Figyelt kérdés

Mindene megvan a babámnak, amire szüksége van, több holmiból igyekeztem a legjobbat venni.

Most viszont sajnálom a pénzt egy téli overálra, így egy örökölt darabot fog hordani, ami már nem éppen a legdivatosabb. Valóban sajnálom rá most a pénzt...de kissé lelkiismeretfurdalásom van.


2009. szept. 19. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Mi a legtöbb babaruhát kaptuk, vagy turkáltam. Egy-két új darab van csak, amit azért vettem, ha megyünk valahova, jól nézzen ki. Egyébként itthonra, leenni, lekakilni, összekoszolni jó az is.

Overállból nekünk kettő van egyébként, hátha ki kell mosni. Az egyiket bababörzén vettem, a másikat anyukám turkálta neki. Mind a kettő csinos, megfelel a célnak. Én is nézegettem a gyönyörű, új, rózsaszín overállokat, de végül is úgy döntöttem, hogy jó, ami van. A GYED-ből? Hát az nem sok. Nem ezen múlik, hogy valaki jó anya-e. Ezen ne izgasd magad.

Egyébként mi is mindent megvettünk neki. Egyedül a légzésfigyelőre nem voltam hajlandó költeni, mivel azt hallottam, hogy gyakran tévesen bejelez, meg az egészet nagyon felfújták, hogy el lehessen adni ezeket a készülékeket.

2009. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

Mi pont a biztonsági dolgokra nem sajnáltuk a pénzt.

légzésfigyelő, autósülés, csecsemőmérleg...

Ruhákat megpróbálok újjakat de jó áron venni.

Turiban nem veszek, barátnőm nagyobbik gyerekéről volt egy-két darab használt ruci, de azok is nagyon szépek voltak.

Otthonra is szeretem, ha szép ruhában van, hiszen én látom egész nap.

Amire sajnálom a pénzt, múlt hónapban 5000-ért vettem neki 10 pár zoknit. De kellett, mert egyik pillanatról a másikra kinőtte a zoknikat, szandit...

Csúszásgátlósakat vettem természetesen.

Zokni fóbiám van a nagyobbiknak is most kellett vegyek 10 db-ot, mert egyszerűen nincsenek meg. Ettől aztán tiszta rosszul vagyok. 10 éves létére nem találja a házban a zoknikat, pedig 54nm-en ez vicc.

Szóval ilyen kis "kellő" vackokra sajnálom a pénzt.

2009. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Én csak használt ruhát veszek a gyerekeknek pedig megtehetném a vadiújat de rájöttem hülyeség. Olyan szépek vannak a börzén vagy amit más családtagtól kapunk. Csak a cipők újak.

Szerintem tök felesleges a sterilizáló, meg babafésű, meg egy csomó kis szirszar ami sokba kerül. 2 gyerek után szerintem a legfontosabb egy jó elektromos mellszívó és slusszpassz .

2009. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

40 évesen (férjem 39) született első közös gyermekünk. Azt mondtuk mikor még nem született meg, hogy mindent meg fogunk adni/venni neki.

Februárban született, csak amit kaptunk ajándékba, az új neki, egyébként mi is turkálóban vásárolunk. Nem azért mert nem tehetjük meg, hanem mert felesleges. Olyan hamar kinő mindent.

Most éppen Győrbe készülünk a bababörzére, hátha találunk valami édi darabot télire.

2009. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Én szinte mindenre sajnálom a pénzt, mert abból kevés van! Amit nem sajnálok az a szeretet, amit a picurkám felé nyújtok, mert abból meg jó sok van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

sajnalom is a penzt uj ruhara (mert tulzottan dragak is), meg rajottem hogy teljesen folosleges is, mert altalaban az leso hasznalt alkalmaval rafolyik, cseppen valami gyumolcsle vagy kaja. Amugy mi nagyreszet kaptuk es turkaltuk. Mind olyan "markasak", amibol nem engedhetnek meg magunknak ujakat.


Meg draga pelenkara.

Kiprobaltam a Pampers Premium Care-t, de egy cseppet sem tukrozi az ar a minoseget. Sot.

A tescossal, mulleressel szinte soha nem volt balesetunk. A pampers activ babyvel mar az elso nap ugy atazott, hogy meg a zoknija is pisis volt. A tescos 2x annyi folyadekot nyel el mint a pampers es megis dragabb az agyonreklamozott papmers. En meg bedoltem nekik. Eloszor es utoljara.

2009. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5%
15 ezerért vettem neki egy kétrészes overált. Egyszerűen már nem volt az ő méretében csak ez az egy. Hát ez baromi sok pénz egy overálra, de első osztályú és ha kinövi seperc alatt eladom 7-8 ezerért.
2009. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

igen, felháborítónak tartom, hogy egy jobb gyerekcipőért elkérnek 15ezer forintot..és 2-3 hónap alatt kinövi...persze,megveszem,mert kell a lábának... :)

amit még egyszer nem vennék meg, a játszószőnyeg...alig használtuk és 14ezer volt.:(

2009. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Játszószönyeg, etetőszék 25000. Tán kétszer ült benne,nem szereti. És a hordozókendő 9000 szintén 2szer volt benne.
2009. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi vettünk egy sterilizákót ami nem fér be a mikróba...,egy "balettos cipőt" az ujszülöttnek,ami mindig leesett róla,mire megtartotta volna a kis lába kinőtte,:-)) amugy ruhákból sikerült mindig mindent kihasználni amit megvettünk.Ja meg a babapuder,igaz nem nagy tétel de soha nem használtam.
2009. nov. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!