Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos fiam a babakocsiba...

6 hónapos fiam a babakocsiba és ha fekszik állandóan hasból fel akar ülni. Lehet őt úgy ültetni, hogy kitámasztom?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi is hasizmoztunk (most 11 hós), de ültetni szigorúan tilos, csak akkor ülhet ha már magától megy. A kenguru/rugós hinta megint más, mert ott nem kell ülnie, hanem lóg, de ne támaszd ki mert a kis gerincemég nem kész ilyen "mutatványokra".
2009. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet! Az én fiamat már 5 hónapos nem lehetett fektetve sétáltatni, mert akkor folyton "hasizmozott" és visszabukta a szopit! Én kérdeztem a gyerekorvost is, azt mondta a lényeg, hogy ne teljesen üljön, mert akkor terhelődik a gerince! Ha viszont van minek nekidőlnie, nincs gond! Az ültetés meg nem értem hogy függ össze a járással? Az én fiam 8 hónapos és már szépen ül egyedül, úgyhogy ültetve, sportkocsival sétálunk! Te úr isten, akkor van olyan gyerek akit 15 hónaposan még nem lehetne ültetni, mert még nem jár egyedül!?
2009. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ezt csinálta már 4-5 hónaposan. Én felültettem, nem lett semmi baja.

Szerintem megtámasztva nyugodtan ültesd fel.

2009. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet ültetni. Kislányom is 5 hónapos korától már csak ülve maradt meg a babakocsiban, kis kíváncsi baba, minden érdekelte. Ezért kicsit megtámasztva már ültettem.
2009. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi csajok!
2009. szept. 20. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!