Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik nektek az Alíz név?

Tetszik nektek az Alíz név?

Figyelt kérdés
Kislány baba fog születni.
2009. szept. 20. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Engem így hívnak:-) A kislányom pedig Eliza.
2009. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
27%
Akkor már inkább alice! angolosan szebb! :D nekem biztos angol neve lessz a babámnak!
2009. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves első válaszadó, Téged hogy becéznek?

2009. szept. 20. 21:41
 4/14 igabcsy ***** válasza:
100%

Szerintem önmagában szép név az Alíz.


De nyilván azt is mérlegelni kell, hogy milyen vezetéknévhez társul. pl. nem teszene a Mag vezetéknévhez.


Én speciel nem adatam volna angol keresztnevet a gyermekemnek, mivel a vezetéknevünk egyben egy gyakori magyar keresztnév is. Elég furán jött volna ki. :-)

2009. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az Eliza milyen gyönyörű név,mindig Elisa De Rivombrosa jut róla eszembe:)


Az Alíz pedig bámulatos név,bár nekem is inkább Alice formában,de sajna így meg nem lehet adni:(

2009. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szép, hajrá! ;)

Alice "normál" esetben nem adható Mo.-on.

2009. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A legjobb barinőm is Alíz. De csak így "magyarosan" szép és ő is így használja pedig Angliában él már 8 éve.
2009. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

nem tudom, miért lenne szebb egy név angolosan, mint magyarosan. Elvégre magyarok vagyunk, nem angolok. Nekem nem tetszik, ha verjük a fél téglával a mellünket, hogy magyarok vagyunk, aztán meg olyan neveket adunk a gyereknek, hogy Alice, Elisabeth, Dzsesszika és társai. Akkor menjünk szépen Angliába és Amerikába, és éljünk ott, akkor senki nem néz furcsán, ha ilyen nevekkel (bocsánat a kifejezésért) röhögtetjük a gyerekünket.


Szép név az Alíz, nekem azért nem tetszik, mert ismerek egyet, és nem nevezném el róla a gyermekem. Még jó, hogy fütyis lesz!

2009. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
nekem nem tetszik, bocsánat
2009. szept. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Nekem mindig is tetszett, amíg a barátnőmék nem adták ezt a nevet a német dog-juknak:)De te őt úgysem ismered:)
2009. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!