Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lövettétek vagy szurattá...

Mikor lövettétek vagy szurattátok gyermetekek fülét? Kislányom most 9 hónapos! Nem tudom, megéri-e még, vagy inkább mostmár várjunk vele?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 21:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Hogyan történt? Hamar meggyógyult? Volt gond vele?
2009. szept. 20. 21:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi még a kórházba aznap amikor haza jöttünk.Pár hét alatt meggyógyult.Sztm még nem késő megcsináltatni neki.
2009. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Minnél kisebb, annál kevésbé emlékszik rá. Manapság ügyes szakemberek egy pillanat alatt elvégzik sterilen, kap egy gyógyfülbevalót, utánna bele lehet tenni a hordanivalót. Még nincs elkésve semmi.
2009. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekünk egyből a rendes fülbevalót rakták be.

2009. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom majdnem 5 hónapos volt amikor kifurattuk a fülét.Egy szülésznő csinálta aki házhoz jött.Egy pillanat alatt megvolt,a fülbevaló azóta is a fülében van.Amint elment a kislányom megnyugodott,semmi baja nem volt,nem piszkálta,nem gyulladt be.Szerintem csináltasd meg még most,hamar elfelejti.
2009. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk lőtték, 7 hósan, hamarabb nem lehetett, mert korababa volt. Szúrni már nem lehetett, mert örökmozgó volt már akkor is. Kijött egy kozmetikus, kilőtte, 6 hét után arany fülbevaló került az orvosi fém helyett. Olyan 3500 Ft-ba került és semmilyen bajunk nincs vele.Úgyhogy vágj bele, szebbek úgy a kislányok!
2009. szept. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy most le leszek hurrogva, de szerintem nem szebbek ettől a babák. Én nem szuratnám ki a kis fülét, meghagynám neki a döntést. Én is nagycsoportos ovis voltam, mikor odapenderültem anyukám elé, hogy fülbevalót szeretnék. Megcsináltattuk, és nagyon büszke voltam rá. Én azt tartom jónak, hogy a gyerkőc maga döntse el, szeretné-e, vagy sem.
2009. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
én kiszúratnám 1 hónaposan, ha lányom lenne. Idegbajt kapok attól, ha fiúnak néznek egy lány babát, mert nincs tüchtig rózsaszínbe öltöztetve :)
2009. szept. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem fiam van,de 6hetes volt,mikor az egyik fülébe kapott egy fülbevalót:)nempiszkálta,azota sem piszkálja,most már 1éves.soxorlánynak nézik,még akkor is mikor még nem látták a fülbevalóját:S
2009. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!