Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BioGaia Protectis Baby?...

BioGaia Protectis Baby? Nektek bevát, megéri az árát?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A hasfájás elleni cseppekre gondolsz? Mert nekünk nem segített. Igaz, csak 1 üveggel vettünk, de szörnyen drága ahhoz képest milyen kicsi. Ha hasfájós a babád, akkor espumizan emulziót próbáld ki. Ára is elfogadható és nekünk ez segített. Eleinte minden étkezés előtt adtunk neki 25 cseppet. Mostanra már csak napi 2x kap és csak 20 cseppet. Azóta nem fáj a poci. 5 hónapos kisfiú anyukája
2013. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem segített.
2013. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem pedig nagyon jó,és hiába drága,kiadós.Igaz pici üvegben van,de 5 csepp kell belőle 1nap.Az Espumisanból és Infacolból minden etetés előtt ha jól emlékszem.
2013. ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk az vált be, előtte próbáltunk vagy 3 másikat. Megérte.
2013. ápr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gripe watert,espumisant probáltuk ...semmi!!
2013. ápr. 5. 10:07
 6/11 Erus76 ***** válasza:

Nekünk sem vált be, az Espumisan és az Infacol sem, egyik ismerősöm javaslatára -gyermekorvos javasolta nekik is anno- Normaflore-t adtunk este, 4-5 nap alatt rendbe tette a pociját, azóta vannak éjszakáink.

10-es és 20-as kiszerelésben kapható, ára nem vészes.

Kitartás!

2013. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó babáknak kifejlesztett probiotikum. Nekünk csak ez segített és 1 üvegcse kb. 2-3 hétre elég. Minden babának más válik be, ki kell próbálni, hogy használ-e.
2013. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapos múlt a babám!

Már egy csomó hasfájás elleni cuccot kipróbáltunk(babycalm,colief,infacol,espu) de úgy néz ki hogy ez a biogaia beválik!1 hete használjuk és már csak néha fáj a pocak!Olyan jó látni,hogy végre nyugodtan,hosszan alszik amikor meg fent van akkor elnézelődik,mosolyog nem sír...NEKEM EZ MINDEN PÉNZT MEGÉR!!!

2013. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is segített! Meg Infacolt kapott még!
2013. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Katucika0912 ***** válasza:
Én úgy tudom hogy nem kifejezetten hasfájás megszüntetésére van hanem a bélbolyhokra ! Mi lefax-al együtt használtunk és jo volt !
2013. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!