Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak egy csomag newborn...

Ha csak egy csomag newborn pempars pelenkát veszek újszülöttemnek, most mielőtt bemegyek a kórházba, az elég?

Figyelt kérdés
43 db-os, ha jól emlékszem. Vagy vegyek még? Vagy elég ennyi?
2013. ápr. 6. 14:24
1 2
 11/17 Erus76 ***** válasza:
Én 2 cs. 1-es pampers newborn-t vettem idehazára, pedig majd 4 kg-val született. 1 hónapig jó volt rá! Kórházba vinnem kellett, oda 1 cs. 1-es Huggies-t vettem, ami 24 db-os volt. Mi 3 napig voltunk kórházban, ez bőven elég volt.
2013. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Erus76 ***** válasza:
* kisfiam lemaradt
2013. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél 2t, egyet úgyis beviszel.

Egyébként én sem vettem egyes pelust, csak 2es méretűt. Nekünk jó volt a kettes kezdetektől. És nekünk a kórházban is azt adtak, nem egyest (Debreceni klinika).

2013. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az én babám 4200grammal született és nem volt jó a 2-5kg-ig. Kifolyt minden. Egyböl kettes kelett neki.

És nem tudtuk, hogy ekkora lesz. nem nézték meg. és a pocakom is nagyon pici volt.

2013. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én 2 csomag 1es pamperst vettem, elhasználtam (kórházba elment 1 csomag), utánna a doktornő tanácsára gyorsan kettesre váltottunk, hogy ne dörzsölje a köldökét a pelus teteje, mert pirosodott neki.
2013. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én két csomaggal vettem! Szerencsére, mert már a kórházban kiderült,hogy nekünk nem ez a legjobb.

Ahogy hazaértünk, a férjem elszaladt Pampers-ért!

2013. ápr. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet azzal, hogy vegyél 2-3 csomaggal.. Nálunk 1 hétig volt jó az 1-es csomag, elkezdett kifolyni belőle a pisi, mindent átáztatott. Ez háromszor fordult elő, amikor 2-esre váltottam, és onnantól fogva minden bent maradt. 3350 gr és 57 cm-rel született. Szerintem vegyél 1 csomi 1-est, és ha elfogy, gondolom apuka vagy nagyszülő tud hozni neked, így biztosan nem marad rád, de te tudod...
2013. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!