Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 11 hónapos kisfiamnak...

Adhatok 11 hónapos kisfiamnak paradicsomos káposzta főzeléket amit magunknak főztem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem adnék
2009. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mihez szokott. Én fél éves kortől adtam egy-két falatot a mi ételünkből, 11 hónapos korukra már mindent ettek. (Bár 1 éves korukig szoptak is.)
2009. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most nem lettem okosabb.Sajnos elég sok bébiételt kap mert dolgozom és három gyermekem van és elég nehéz megoldanom hogy ennyifelé főzzek.Csak mostmár mindenki azzal nyaggat hogy miért nem kap már abból amit mi eszünk.
2009. szept. 22. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ehet abból amit ti esztek, legfeljebb ha nagyon fűszeres lenne az adott kaja akkor csak a végén fűszerezd, vegyél ki előbb neki egy kicsit belőle. Én így csináltam. Paradicsomos káposztát 11 hónaposan én még nem adtam neki, igaz a paradicsomos dolgokat amúgy sem szereti és a káposztát még korainak tartottam. 13 hónapos volt mikor adtam neki, de nem ette meg, nem ízlett neki.
2009. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, én nem azt mondtam, hogy ne add, amit ti esztek, csak ne pont a káposztával kezdd :)
2009. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!