Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipő kérdés? Milyen legyen az...

Cipő kérdés? Milyen legyen az első cipő? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Rugalmas talpú, bőr, magaszárú ami foja a bokát. A legjobb a superfit esetleg a richter.
2013. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyan, ami tartja a bokáját! Megfelelően! Én a Salus cipőkre szavazok!!!
2013. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fiamnak Elefanten volt az első, most vasárnap vettem meg a kislányom első cipellőjét, Richter márkájú, könnyű, magasított szárú, hajlékony talpú (9.200,-), szerintem teljesen megfelel első cipőnek, és viszonylag elérhető az ára.
2013. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
richter cipőt pl hol lehet megvásárolni?bocsi a hülye kérdésért!
2013. ápr. 9. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi D.D. Step-et vettünk a Vaterán. Nagyon szuper!
2013. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi is D.D. Step cipőt vettünk a lányomnak és tökéletes!

Ortopéd szerint minden rendben a lábával így nem kell gyógycipőkben járnia. Az mondta supinált meg hasonló cipők csak azoknak kellenek akiknek ortopédorvos is javasolja!

2013. ápr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Liliputi bőrtalpú cipő, mert ez hasonlít legjobban a mezítlábas járáshoz (persze, ha nincs ortopédiai ellenérv)
2013. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenki mást mond hogy melyik a legjobb cipő. Én első blikkre a Siesta márkát mondanám, mert én csak kizárólag ezt használtam a lányomnak 11 évvel ezelőtt.


Viszont most 3 hónapos a kicsi fiam és ortopéd orvoshoz kellett mennünk vele. Ott megkérdeztem a doktornőt hogy melyik cipőt javasolja majd amikor már kelleni fog. Mondtam neki hogy az ár nem érdekel, mert a cipőre nem sajnálom a pénzt. Csak mondja a legjobbat. Az Elefanten-t mondta, azt mondta jelenleg ez most a legjobb amit ők ortopéd orvosok is jó szívvel ajánlanak.

2013. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!