Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csajok! Miért ne próbálnátok...

Csajok! Miért ne próbálnátok ki? Nagyon jó!

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos ördögfiókám, akit imádok, de iszonyat aktív baba és most már ravaszdi is nagyon :) Régen rendszeresen jártam edzeni, de az utóbbi hónapokban elmaradozott. Én ugye a gyerkőcre fogtam... Hát tegnap elmentem, 1,5 órát edzettem ÉS ANNYIRA JÓL ESETT!! Totál feltöltődtem és egész este pörögtem!! :) Próbáljátok ki, totál kikapcsoltam szellemileg és nagyon jól esett!! A hab a tortán, hogy addig a férjem volt a kicsivel, legalább kicsit apuka is kivette a részét :D
2009. szept. 23. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, csak elindulni nehéz:)
2009. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én hétvégén kezdtem, és ugyanígy éreztem magam!

Elmúlt a bezártság érzés, és már el tudok aludni esténként, nem rág az ideg, hogy mikor ébred újra a manó.


Edzeni egyrészt kell a jótékony fizikai hatásai miatt, másrészt a lelki hatásai miatt, és nem utolsó sorban azért, hogy az apák APÁK legyenek egy pár pillanatra. :-)

2009. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen!! elkezdeni a nehéz, de aztán tök jó!! akkor hajrá!! :) egyszóval az egész családra jó hatással van!!
2009. szept. 23. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is 3 hete kezdtem és nagyon jól esett pedig nem is gondoltam,hogy ilyen jó lesz mert én előtte sem voltam sportos.7 hós a kislányom és már csak az is jól esett,hogy más emberekkel találkoztam és nem babás témában!

Mondjuk nálunk Apa enélkül is a kezdetektől kivette a részét,úgyhogy emiatt egy szavam sem lehet!De tényleg jó volt,viszont elkezdeni nehéz!

2009. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tök jó, mindenkinek hajrá!! :D
2009. szept. 26. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!