Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemény Flanna női névről?

Vélemény Flanna női névről?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy babát, akit így hívnak, számomra szokatlan volt, szerintetek milyen?
2013. ápr. 14. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tetszik, nem is hallottam még, de már borzasztó, hogy milyen neveket akarnak némely anyák adni a gyereküknke :P
2013. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tetszik,szerintem borzalmas!Sok szülő már nem tudja mit találjon ki..mint pl:Délibáb,meg Radiátor..ilyen neveket a nem normális szülök adnak!

Abba be le sem gondolnak,hogy a gyereket mennyit bánthatják a neve miatt majd

2013. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam még, és nem is vagyok biztos benne, hogy láttam az anyakönyvezhető nevek között, de kövezzetek meg, de szerintem nem rosszabb, mint a Hanna, kb ugyanúgy hangzik.
2013. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de nem adnám.

Épp ma láttam fb-on, született egy baba: Gyécsa a neve.

2013. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a szalonna...
2013. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először névválasztásor láttam ezt a nevet, előtte sosem hallottam. Egy ideig ízlelgettem is, mert tetszett, vezetéknévhez is passzolt volna, de listás név azért nem lett. Hagyományosabb nevet választottunk.
2013. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sem tér el sokból Hanna névtől. Azért nem egy Radiátor :D Egy FL-lel bővülő Anna.
2013. ápr. 14. 14:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, fura. Mondjuk a Hanna sem.
2013. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!