Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Antibiotikumos kezelés után...

Antibiotikumos kezelés után használt valaki FLP-s Aloe Vera Gélt a gyermekénél? ŰHasznált?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább normaflórt adj neki, hogy helyre hozza a pocakot.

Az aloe gél másra való: regenerál, méregteleníti a szerveket, helyre állítja az anyagcserét.

A normaflór a jótékony baktériumokat pótólja a bélben, amit az antibiotikum elpusztít.

2009. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 1,5 hónapos kora óta adom a lányomnak a gélt megelőzésre.


De antibiotikumos kezelés után inkább az Active Probiotic (szintén FLP termék) golyót add, ez való arra, hogy az immunrendszert helyre tegye egy antibiotikumos kezelés után. Alapesetben félévente egy egyhavi kúra elég, hogy rendben tartson. Egy doboz 30 szem, napi 1x elég szedni.

De csak egy éves kortól adható!!!


Az alatt add a gélt és 6 hónapos kortól a KIDS vitamint porrá törve teában feloldva.

2009. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Ha segíthetek vele megrősíteném az előttem válaszolót.

A gyógyszertári készítmények sajnos csak 2 olyan baktériumtörzset tartalmaznak amelyek hasznosak lehetnek az immunrendszer erősítésében de nem természetes anyagokból készülnek így egy kis kemikáliát is viszünk be a szervezetbe az FLP terméke viszont mind a 6 hasznos baktériumtörzset tartalmazza amelyre szüksége van a szervezetnek és nem tartalmaz káros anyagokat.Remélem segíthettem .Ha bármi jellegű egészségügyi kérdésed van írj privit.Szia!

2009. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!