Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora 15 hónapos babátok?...

Mekkora 15 hónapos babátok? Mekkora súllyal született?

Figyelt kérdés
Hányszor eszik egy nap? És miket adtok Neki enni/ inni??

2013. ápr. 18. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

3330 grammal, 54 cm-rel született a lányom.

15 hónaposan 10100 gramm, 80 cm volt.

18 hónaposan pedig 10500 gramm, 86 cm.


Naponta 5x evett, mindenfélét már. Inni leginkább vizet ivott, de a gyümölcsleveket is szerette.

2013. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 H.Orsolya ***** válasza:

A kisfiam 4190 grammal 60 cm - vel született.

15.-én lesz 15 hós, most kb. 83cm és 12,5 kg

4szer eszik egy nap, bár van hogy ez felborul, de a 3 főétkezés mindig rendes étel. Este kap csak 240ml tápszert. Inni legtöbbször vizet iszik, de nagyon szereti a gyümölcs leveket, Kubut.

2013. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nemsokára 15hós lesz a fiam, ő 3050gramm és 51cm volt születésekor, és most 9800gramm és 80cm.

Reggel este 240ml tápit legurít, emellett eszik 10körül tízórait, kenyér, virsli, sajt, túró, tejföl, stb. ilyenket, délben leves+husi krumplival-rizzsel, és uzsonnára kis gyümölcsöt kap, ha még éhes marad, akkor kis nasit. ÉN Saga teát szoktam neki lefőzni minden nap egy 5-6dl-t amit csak pici gyümölcscukorral esetleg mézzel és citrommal ízesítek és azt iszogatja napközben.

Tied?

2013. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár az én lányom 14hós, de leírom, hátha érdekel!

11kg és 80cm most, 2640gramm és 50cm született!


Mindent eszik kivéve a szalámik, füstölt dolgok, szalonna, szénsavas és más üdítő, túrórudit se adok, se édességet, csak ha néha eszünk valami édességet ritkán kap picit kóstolóba...


Inni napközben reggel bio szörpöt adok neki, ami cukor mentes, utána csak vizet iszik...

1 nap 6×-7× eszik! Reggeli, tízórai, lefekvés előtti kis tej, ebéd, uzsonna, vacsora... az uzsi és a vacsi között kis gyümölcs néha, vagy buláta, kölesgolyó...

2013. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15 hós lány. 3270g-mal és 53 cm-el született. Most 9600g és 84,5cm.

Reggel anyatej, tízórai általában joghurt gabonapéppel, vagy tejberizs, krémtúró, tejszelet. Ebéd mostmár egyre többször amit mi is eszünk. Uzsonna gyümi. Vacsora kis tejpép utána szendó vagy virsli. Lefekvés előtt anyatej. Éjjel is felkel cicizni. Vizet iszik általában, de van hogy teát adok neki. A 100%-os gyümi levet is szereti.

2013. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!