Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha feszes a baba karja, akkor...

Ha feszes a baba karja, akkor korán fordul át vagy nem fordul át egyáltalán?

Figyelt kérdés
se hasról hátra, se hátról hasra?
2013. ápr. 21. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha izom problémái vannak mindenképp nézz tuánaa tornáknak mert nehogy maradandó gond legyen belőle.... A dévény torna csodákat tesz, nem olcsó de mindenki azt mondja megéri.
2013. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy feszes?Hogy nem nagyon hajlitgatja?Mennyi idős a picid?Csak néha feszes vagy állandóan?Mert van olyan h befeszülnek és akkor nem hajlik se kezük se lábuk nekem is csinálja a lányom,de csak néha néha főleg mikor öltözünk mert hogy ő nem akar.De azért fontos az is hogy mennyi idős, mert minnél idősebb annál jobban kellene neki mozgatni mindenét.
2013. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4,5hós. erősnek túnik, kúszogat. hason feszül szerintem, úgy áll, hogy abból tuti nem fordul át.
2013. ápr. 21. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
mindneképp mutasd meg egy hozzáértő orvosnak.
2013. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Mindenképpen mutasd meg szerintem a biztonság kedvéjért,lehet nincsen probléma csak még nem jött rá a picid hogy hogyan is kell fordulni,mert ha amúgy használja akkor nem lehet nagyon nagy baj.:)

2013. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!