Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisbabám korábban...

2 hónapos kisbabám korábban nappal nem aludt, éjszaka 1x kelt, mióta kivisszük sétálni ( délelőtt és édlután 2 órát) és alszik közben éjszaka 3 óránként felébred, enni kér, hogyan tudnám visszaálítani az éjszkai alvást?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Ha eddig elég volt éjjel az egyszeri étkezés, akkor a levegőzéstől és a nappali alvástól nem lesz éhesebb éjjel. Amikor az enyém először átaludta az éjszakát és rá két napra megint felkelt hajnalban, nem adtam már neki enni! Hiszen tudom, hogy kibírja evés nélkül, nincs szüksége rá. Kapott cumit és vissza is aludt.

Nem biztos, hogy enni kér. Nálunk volt egy időszak, mikor kb hajnali 3-4 körül rendszeresen fent volt a gyerek és játszott a kiságyában, majd mikor elfáradt, sírt, jelezte, hogy most már aludna :) Cumi és hortyogott is tovább :) Én nem etetném már éjjel a helyedben, csak egyszer.

2013. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanez volt és ugyanennyi idős a lányom. Egy jó pár napig ő is ezt csinálta visszaállt a 3 órkánkénti evésre de egyik napról a másikra vissza is tért az eredetihez...szóval nem tudom mi lelte abba a pár napba de hála az égnek már nem csinálja :) semmit nem változtattam ha próbáltam is nem jött be...
2013. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán csak növekedési ugrása van, ezért kel gyakrabban.
2013. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mi a fene ***** válasza:
foga ? az enyémnek 3 hónaposan jött !
2014. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!