Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babátokat mivel...

6 hónapos babátokat mivel sikerül lekötni?

Figyelt kérdés
A játszóhíddal nekem már alig játszik, elrúgja magától, a játszósszőnyegről lemászik, a csörgőkön kívül van valami ötletetek, mivel lehetne újítani a játékkedvét?

2013. ápr. 25. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Csörgő-zörgő zacskók, 0,5 literes palack félig töltve pl. potpurrival (könnyű de jól zörög), kislabda, zörgős könyv, puhakönyv.

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 karolina78 válasza:

Szia!

Nekem is 6 hónapos. A helyzet az, hogy a játékok egy idő után unalmasak neki is, hiába cserélgetem (nem rakom ki neki egyszerre mindet). A világ szerintem mostantól sokkal érdekesebb, úgy, mint a telefon, távirányító, kanál, ...stb. bármi, ami körbeveszi. Én tettem rizset egy üres műanyag palackba, s leragasztottam a kupakját, azzal most egy ideje szeret ellenni, de inkább jobban szereti, ha hurcolom és mindent megfoghat. Az Adamo hintát is szereti, abban is hintázunk mindig egy kicsit.

De tény! Hosszútávon nehéz lekötni egy dologgal a figyelmét, strapás időszak... :)

2013. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!