Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, aki egyáltalán nem...

Van, aki egyáltalán nem használ babakocsit?

Figyelt kérdés
Hordozni szeretnénk a babánkat, amikor megszületik. Utána pedig sétálunk vele, ha már ő is tud. Van, aki babakocsi nélkül neveli babáját?
2013. ápr. 25. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is hordozom a kisfiamat de pl a bevásárlást nem tudnám elképzelni babakocsi nélkül. Annak az aljába azért lehet pakolni rendesen és könnyen hazatolod. Viszont hordozóval meg ugye csak a kezedben tudod cipelni a szatyrokat. :/
2013. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
el sem tudom képzelni, hogy lehet csak hordozni egy babát..szerintem vannak helyzetek, amikor borzasztóan kényelmetlen, hogy cipeld magaddal a kis dolgait? bevásárlásnál hogy viszed haza, amit vettél? persze a te döntésed, de én azért vennék kocsit :)
2013. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

egy 9 hónapos gyermek már közel 10 kiló. még ha a hátadon is hordozod, egy idő után nagyon nehéz, főleg, ha vásárolsz, jösz-mész.

járni csak később kezdenek el.

praktikus a babakocsi, az enyém jobban elaludt benne, mint a hordozóban.

arról nem is beszélve, hogy a kocsi aljába is tudsz pakolni, ha bevásárolsz :)

2013. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Első válaszoló vagyok. Kedves 3. válaszoló! Az én kisfiam már 15kg és még vígan tudom hordozni akár 2,5 óráig is pdig van 2db gerincsérvem! Jól megválasztott hordozóval a gyerek súlya nem lehet gond!
2013. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nekünk most 3 hetes a babánk. eddig 2x kocsiztunk,mind a 2x üvöltött. és ugye még ki sem udom venni,h. megvigasztaljam,mert megfázik,hisz be van melegedve a takaró alá... sírtam én is,mire haza értünk...

van kendőnk,én imádom,ő imádja, a faluban persze mindenki megszól érte. de nem fogok foglalkozni vele.

2013. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is így tervezzük :) Olyan helyen lakunk, ahol kínszenvedés lenne a babakocsi, sokkal egyszerűbb lenne hordozni. Van olyan ismerősünk, akiknél egyáltalán nincs babakocsi, és mindent meg tudnak oldani! Nekem is van gerincbajom, pont hogy ajánlották a hordozást (főleg háton), mert kiegyenesít, szemben a babakocsi emelgetéssel. Remélem a babánk is szeretni fogja :)
2013. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Én is szoktam hordozni a kisfiunkat,én mei-tait használok,de el sem tudnám képzelni, hogy ne legyen babakocsink. Szerintem kell az a babakocsi...
2013. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem amíg nem tudja rendesen tartani magát, óvatosan a hordozással. Nem azt mondom, h nem lehet, de hosszabb utakra/sétákra én a babakocsit használnám 3 hónapos korig.
2013. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majdnem 1 éves koráig mi csak hordoztuk, mert utálta a babakocsit, nem maradt meg benne, folyton ordított. 10-11 hónapos kora körül barátkozott meg vele, szerencsére, mert addigra már olyan nehéz lett, hogy nem igazán bírtam hordozni.
2013. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van:)

najó, 2,5 éves koráig nem használtunk kocsit.

Bevásárláshoz banyatankot használtam, vagy amíg elöl volt hátizsákot, ha nem bevásároltunk, a motyóját keresztbevetős válltáskában hordtam.

Amikor már járt, akkor a karikás kendő volt az adu- ász, aztán az tovbbra is lapult a táskámban, mikor kismotorozni kezdett. Most pedig azért vettünk babakocsit, hogy tudjak menni futni akkor is ha nincs bébicsősz.

2013. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!