Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsira napernyő, de milyen?

Babakocsira napernyő, de milyen?

Figyelt kérdés

UV védős 3900Ft-ért vagy UV védelem nélküli 2000 Ft körül. Ez a két választási lehetőségem van. Amellett milyen színűt? Már úgy értem, hogy a sötét nem vonzza jobban oda a nap sugarainak melegét, és így inkább a világos éri meg jobban? Vagy a szín ebből a szempontból mindegy?


A kocsi olyasmi, mint ez: [link] Fekvősből, ülősbe átállítható. Erre egyáltalán minden féle napernyő felszerelhető?


2013. ápr. 25. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunkegyértelmű volt, hogy uv szűrős legyen! Egy univerzális kell, ami sokféle babakocsira felrakható egyszerűen. Én is figyeltem a színére, hogy ne sötét legyen, hiszen az vonzza a meleget! Valami világosabbat kellene keresned, habár nálunk nem volt nagy színválaszték.
2013. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy itt sincs túl nagy, de köszi!
2013. ápr. 25. 11:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez minden babakocsira felszerelhető?: [link]
2013. ápr. 25. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, szerintem jó lesz rá (és van szinben illő is), árban is :)
2013. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp:

A DM-ben lehet kapni Babylove napellenzőt babakocsira, alább linkelem.

Lehet, hogy ez még praktikusabb is mint a napernyő, mert azt olvastam, hogy azok nem állnak elég stabilan, ha pl. fúj a szél, bár tapasztalatom nincs vele, mert nekünk még nem volt, de ezen a DM-esen én is gondolkodom.

Egy ismerősöm ajánlotta, UV szűrős, és 2000 Ft.

Lehet minden felé állítgatni, oda kötöd a kocsin ahova akarod, oldalra is lehet húzni, szóval szerintem praktikus. Eddig én sem láttam még ilyet, csak néhány napja egy ismerősöm mondta, hogy ő ott vette.

A link:

[link]

2013. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, a belinkelt napernyő univerzális, írja is, hogy minden formájú (kerek, oválsi)vázra felszerelhető! Ez szimpatikus, annyi a kivetni valóm, hogy nem írja az UV szűrés fokát...nálam fontos volt, hogy 50+-os legyen...mivel nem szívesen kenem be a pár hónaposom arcát naptejjel, inkább sapit és ilyen napernyőt használunk.
2013. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a linkelt napernyő nem rossz, bár annak tényleg utána kellene nézni mennyire uv szűrős...mert az azért tényleg alap, hogy legyen!!!

Azzal viszont nem értek egyet, hogy a sötét feltétlenül vonzza a meleget, ahogy írtátok. Nekünk ABC Desing tiszta fekete babakocsink van, 50 faktoros uv szűrő van benne, és egyáltalán nem melegszik fel még a tűző napon sem!!!!

Úgyhogy ez minőség függő dolog!

2013. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
A babakocsi sem uv szűrős,szerintem ez nem annyira fontos, inkább a fényvédő krémre kell figyelni. Ha kivezem a babakocsiból, és leülünk a homokozóba ott sincs uv ernyő....egyébként a színe szerintem is fontos minél világosabb annál jobb.
2013. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!