Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 30fokban milyen ruhába öltözte...

30fokban milyen ruhába öltöztetitek a 10hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Félek,nehogy alul öltöztessem a lányomat és megfázzon.Egy body,rövid ujjú felső,hosszú nadrág és zokni van rajta,de melege van szegénynek.Mit adjak rá ilyen jó időben?
2013. ápr. 26. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
30 fokban én csak napozót adtam rá, esetleg kis zoknit.
2013. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem adnék rá egy napozónál többet,szerintem a zokni is felesleges,elég meleg van kint.
2013. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rövid ujjú póló, Halász nadrág ami vékony, vagy legging, és zokni.

Sok rá a 2 réteg felső,

2013. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ma rövid ujjú pólót, vékony hosszú nadrágot és zoknit adtam rá, na meg sapkát (de mindig ledobja). Gondolkozom a halásznadrágon, mert melegnek érzem a hosszút. A 2 réteg felső szerintem sok, gondolj bele, nagyon meleg van és Ő már nem olyan pici.
2013. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem értem,azt mondjàtok 2réteg felső az sok,de body mindenkeppen kell,arra meg egy póló ,szerintem az úgy furán nézne ki ha csak body lenne felül rajta,vagy nem?Én sem tudom sosem hogyan öltöztessem,hisz ha bejövünk itt csak hűvösebb van.Ma egy hosszú body+,póló+farmer hosszú volt rajtunk.Annyira nehéz ez nekem.
2013. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne furcsa, ha csak egy body van rajta? Olyan szép kis bodyk vannak, miért kellene őket eltakarni? Nem értem. Nyári meleg van, nem szabad a gyereket túlöltöztetni sem,mert leizzad és azért fog megfázni.
2013. ápr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!