Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szandált vegyek kislány...

Milyen szandált vegyek kislányomnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kislányom lassan 1 éves. Kb 2-3 hete megvettük az első kiscipőjét (már megy egy ideje). Úgy gondoltam, hogy ez egyelőre elég és nyárra veszek még 2 szandált (játszóra és "elmenőset"). Viszont, ha ilyen jó idő lesz, csak kéne már venni neki. Az is első lépés legyen? Van ilyen szandálban? Kb mennyit időnként kell cipő méretet váltani? A cipő, amit vettünk 19-es. Szandált is ekkorát vegyek, vagy inkább 20-ast? Zárt vagy nyitott elejűt? Köszi a segítséget!
2013. ápr. 26. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szandált ha nélküle akarsz venni, akkor belső talphosszra vedd. Nem kell első. Arra figyelj, hogy bőr legyen a belseje, hajlékony a talpa és tartsa a bokáját.
2013. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak a Deichmannban vettünk zárt elejű szandált ami belül egyenes és a talpa is rugalmas vékony nem merev, a bokáját pedig tartja.Bobbi Shoes a márkája és kb. 3500- 4000ft körül vannak és nagy a választék.Én 20-ast vettem mert a 19-es már nem jó de ez meg picit nagy, azt mondták hogy inkább legyen nagyobb az nem árt.
2013. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom első szandálja 19-es volt , 11-13 hónapig hordta.Most 20 hónapos,21-es szandálja van, kb 2 hónapja.
2013. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen legyen ott a kicsi felpróbálni. Az én lányom 15 hónapos, neki 21-es, nyitott tépőzáras szandált vettünk, mert nagyon izzadós a lába, ha sokat van kint, még ebben is megizzad. A másik, hogy nagyon magas a lábfeje, a csatosokat fel se tudtuk rá adni, nem lehetett annyira kibővíteni őket. Emiatt szerintem nem elég csak a talphosszat nézni. Én is megjártam ezzel, rendeltem neki egy szandit, hosszra jó, de a lábfeje miatt nem megy fel neki.
2013. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenképp ott lesz a vásárlásnál a kislányom. Csak nem szeretném megvenni a 19-es szandálokat, aztán 2 hét múlva nem jó.
2013. ápr. 26. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!