Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz azután, ha egy gyermek...

Mi lesz azután, ha egy gyermek nem indul el 1,5 éves korára sem és önállóan megállni sem tud?

Figyelt kérdés
Küldik valahová?Valamilyen tornára?Vagy mi van ilyenkor?
2013. ápr. 26. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha már lassan itt tartotok akkor már el kellett volna vinni orvoshoz. :O De még most sem késő. Gyerekorvos, neurológia, dévénytorna vagy amit javasolnak, ki tudja miért nem megy neki?! Utóbbi állítólag csodákra képes bár nekünk hál istennek nem volt rá szükség.
2013. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Az anya már ott elszúrta, hogy 1 évesen el kellett volna vinnie a gyermek orvoshoz hogy a gyerek nem áll...

Most is a házi orvoshoz kell vinni, s majd ő küldd tovább

2013. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Kedves utolsó! 1 éves gyermeknél NEM követelmény az önálló állás! Csak a kapaszkodva állás, járás. A kettő nagy különbség!

18 hónapos kor után dévényés szakgyógytornászhoz, ortopédushoz kell fordulni. Az is bőven belefér, hogy kutya baja, csak később érő típus. Nem egy ilyennel találkoztam.

2013. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A fiam korababa volt,rendszeresen járunk vele koragondozóba.

Tehát semmit nem szórtam el kedves Anyukák...

Időpontunk is van már,mert mondták ha 1,5 éves koráig nem indul el akkor vigyem vissza.

Csak azt nem tudom mire számítsak,küldik-e ilyenkor valahova vagy mi lesz a sorsunk.

És marhára aggódom...

2013. ápr. 26. 16:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, tovabbkuldik gyogytornazni, es ugy hamar behozza a lemaradast. Gondolom a dokik a korrigalt korahoz neztek, ezert adtak neki idot 1,5 eves koraig. Nem vagytok meg elkesve.
2013. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1vagyok. Hát a korababa az egész más! Akkor semmi gáz. Tornára fognak küldeni szerintem ha egyébként különösebb baja nincs. Én is ismerek korababát, 2 éves elmúlt mire elindult.
2013. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ismét 1. vagyok. Egyébként én nem mondtam, hogy elszúrtad meg szerintem semmi rosszat de máskor a kérdésbe írd bele ha ilyen fontos információ van és megkímélheted magad a "kedvetlen" válaszolóktól. :) Így úgysem a Te problémádra adnak választ hanem általánosságban. Mert egy időre született baba egész más téma. Ők másfél évesen már futnak, szaladnak, nem lehet összehasonlítani.
2013. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen,igazatok van,az kimaradt,hogy korababa...Bocsánat!!!

Az "elszúrtam" dolgot pedig a 2.válaszolónak szántam,mivel ő írta,hogy elszúrtam.

Egyébként 34.hétre született,és a mozgásfejlődése nem volt csak egy picit elmaradva,majdhogy nem mindent időre csinált,csak a járás ami várat magára.

MÉG ANNYIT,HA GYÓGYTORNÁRA KÜLDIK,AZÉRT MAJD FIZETNEM KELL,VAGY HOGY KÉSZÜLJEK?

2013. ápr. 26. 18:12
 9/15 A kérdező kommentje:

ÉS AZ LEMARADT,HOGY EGYÉBKÉNT 17 HÓS IS ELMÚLT MÁR.

KEREK 5 NAPJA :-)

2013. ápr. 26. 18:14
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 17,5 hónaposan indult el, és amíg el nem indult nem tudott önállóan állni sem. Időre született, semmi baja. Az időre született babáknak kell 18 hónapos korukig elindulni. Az más kérdés, hogy a legtöbb baba jóval hamarabb elindul.

Egyébként 1 éves kora óta én is havonta egyeztettem dévényessel, hogy hogy haladunk, szerinte is teljesen rendben volt minden.

Most már 4 hete jár, meg se áll azóta. :)


Szóval kedves kérdező, még majdnem 1 hónapja van, simán elindulhat addig. :)

2013. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!