Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babahordozót/kengurut...

Milyen babahordozót/kengurut ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyant keresek ami minél kisebb kortól használható,köszi!
2013. ápr. 26. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
mei tai forever :)
2013. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Nekünk ez van.Újszülött kortól használható.

A lányom nagyon szeret benne lenni.


[link]

2013. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
mei tai
2013. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
2013. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
A meitai nem használható újszülött kortól! Nekem pld csak 4 hónaposan tudott úgy ülni benne, ahogy "szabályos". Ha kicsi kortól akarod, akkor csakis kendő. Később jöhet a meitai vagy kenguru. Nekem liliputi kenguru van, abba lassan belenő a pici (4,5 hós). Eddig kendőztünk csak.
2013. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
1vagyok. Az igaz, a mei tai 3-4 hós kortól használható de a kendőhöz meg tanfolyamot kell végezni, hogy normálisan meg tudd kötni. :) Amúgy én újszülött, pici babát még nem hordoznék. Tudom egészséges azt mondják de nem tudom...én egyiket se tudtam elképzelni, nyeklik nyaklik még az ilyen pici baba...
2013. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Amit a 2. linkelt még nézni is borzalmas!

Hogy reklámozhatnak úgy egy hordozót, hogy a baba arccal kifelé van, holott ezt minden épeszű ember tudja, mennyire egészségtelen a gerincének??


Én 1 hetes korától hordozom a lányom szövött kendőben.

Kb. 6-7 hónapos korától majd átváltok mei taira, egy Lilliputi csatosom van, de még túl kicsi hozzá.

2013. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Még annyi, nem kell a kendőhöz tanfolyamot végezni, rettentő egyszerű, nekem 2-szer megmutatták, harmadjára már magától is ment a dolog.
2013. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

rugalmas kendőhöz nem kell bonyolult tanfolyam, kisebb babát könnyebb beletenni, mint szövöttbe. Csatos kenguru nem olyan jó, de pld ha kocsival mentem, és úgy vittem, a parkolóban a hosszú kendőt nem tudtam volna megkötni, így a kenguru is hasznos volt, de abban nem sokáig jó hordani, csak a városi ügyintézés idejére, 9kg-ig, elvileg 4 hetes kortól.

Nézz utána, van-e a lakóhelyed környékén hordozós klub, sok hasznos tanácsot kaphatsz, kölcsönözni, kipróbálni is lehet különböző kendőket, meitait.

2013. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Kendő, először talán rugalmassal könnyű begyakorolni, mire kinövi, addigra sima. VAn karikásunk, mei taiunk, és sima hosszú szövetkendő. Nyáron karikásat használtuk, meg apa a maitait, mert a kendő nőies, télen pedig a hosszút :) :)

Kenguru semmiképp, a kifelé hordozós kép borzalmas.

2013. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!