Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég csak az úszónadrág, vagy...

Elég csak az úszónadrág, vagy kell alá úszópelus is?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

mennyi idős,és attól függ hova.strandra mindenképp kell pelus is,mert ha bekakil véletlenül akkor ugye....

nekünk van itthon babamedencénk,ha abban fürdik,akkor én csak egy kis gatyát adok rá,ha belekakil,akkor kitudom gyorsan cserélni a vizet.

2013. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
babaúszásra megyünk, ezért kérdem, ja és lassan 6 hós
2013. máj. 2. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor azt meg kell kérdezni az ottani uszodát,a mi városunkban kötelező az úszópelenka használata,és arra valamilyen kisgatya,vagy fürdőbugyi.
2013. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hű akkor inkább viszek, mint hogy ne legyen,és ne mehessünk be
2013. máj. 2. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
de mondjuk ha jobban belegondolsz,szerintem evidens,hisz lesznek ott más babák is,te sem szeretnéd ha valamelyik baba belekakilna,és abba a vízbe mártogatnád a saját babád fejét... :-/
2013. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, meg vagyok győzve, csak azért kérdeztem mert az volt ráírva a csomagolásásra, hogy pelenka nélkül is használható, de én is úgy gondolom, hogy azért az a biztos, ha van alatta pelus is.
2013. máj. 2. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Pelenka nélkül is használhatod a saját medencédben, gondolom ezért írják rá. A strandra, uszodába elvileg kötelező az úszópelenka, amíg nem szobatiszta a gyerek.
2013. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!