Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hós picivel merre mennél/ment...

3hós picivel merre mennél/mentél el pihenni? Nyaralás, esetpeg vellnesz? Vagy lehetettlen ilyen picivel elmenni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi Gyulára a várfürdőbe megyünk pár napra, de a szüleim is ott lesznek. Igy tudunk mi is fürdeni apával. Ilyen kicsit nem ajánlatos bevinni a felnőttek medencéjébe. Meg vettünk felfujható pici csónakot amibe pont belefér és abba betolhatjuk :))
2013. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi Balatonra mentünk nyaralni , kivettünk egy házat , 1 hetett mentünk :).
2013. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Én nem mennék 3 hónapossal.
2013. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Én elvileg holnap szülök (bár nem nagyon hiszek benne) augusztus közepére vettünk ki házat a Balatonnál. Plusz a Tiszára szoktunk lemenni családdal mindig. Egy hétre biztos megyek, szerintem férjem nélkül (valakinek pénzt is keresni kell :)) Ennél többet nem hiszem, hogy nyaralunk. Erdélybe akarunk még átmenni, majd férjem szüleihez egy-két hétre, ott mindig mászkálunk, ha ez annak számít. Nekem még egy kicsit igen, neki már nem nagyon :)
2013. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én elmennék, de persze valami kompromisszumos helyre, nem Barcelonába várost nézni:) Balcsi, Velencei tó, kis ház, sokat sétálnánk, stb. vagy fürdő, esetleg nagyszülőkkel, pár napra. ettől a babának baja nem lesz, neki mindegy, hol van, ha a szülei vele vannak, vízbe nem vinném, csak kis csónakkal, ahogy valaki írta.
2013. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3as: Miért?
2013. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Én azért nem mentem volna a 3 hónaposommal, mert pl. 3 óránként evett. Egy evés a pelenkázással, tápszer készítéssel, etetéssel, büfiztetéssel együtt kb. 1 óra volt. Nekünk abban semmi pihentető nem lett volna, hogy a fennmaradó 2 órában gyorsan ússzunk egyet felváltva, vagy az egyikünk bemegy a szaunába. Vízbe nem vittem volna még akkor, azért meg nem megyek el nyaralni, hogy máshol sétáljak, a környékünkön nagyon sok szép hely van. Minden nap elmentünk a babával valami közeli helyre, de az itthon kényelme is megvolt. A 3 hónapos babát még úgy sem érdekli. Idén az 1 évessel elmegyünk. Most sem hiszem, hogy nekünk pihenés lesz, de a baba már fogja élvezni, így már nekem megéri.

Egyébként szerintem ez csak annak probléma, aki amúgy is minden évben jár nyaralni. Az emberek többsége örül, ha pár évente megengedheti magának, akkor meg már nem arra az évre időzítem, amikor ilyen kicsi a baba.

Lehet ezt is lepontozni nyugodtan.

2013. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi sem tehettuk meg 7evig hogy elmenjunk. Tavaly sikerult eljutno. Meg iden is elbirnank jutni, de szeptemberben lesz 3hos a picink es elso baba es ezert nem tudom hogy lehetseges e!!
2013. máj. 7. 12:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!