Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami baja a babámnak,...

Lehet valami baja a babámnak, ha minden este vacsihoz kamillateát iszik?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rossz alvó, de estére a kamilla tea bevállni látszik és nem kel olyan gyakran. 16 hónapos a lányom.
2009. szept. 29. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem túl jó minden nap kamillateát inni, nem vagyok egy szakértő, de az valamit csinál a bélbolyhokkal, túlságosan serkenti az emésztést. Hosszú távon nem hiszem, hogy jó, de inkább kérdezz meg erről egy természetgyógyászt, vagy olvass utána.
2009. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak este kap és max két decit és nem erőset. Nekem is modta a védőnő a bélbolyhokat, de kb 50 oldalt megnéztem a kamilláról és ezt speciel sehol nem találom. Mindenhol csak a jókat írják róla. Teljesen tanácstalan vagyok.
2009. szept. 29. 15:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a kisfiam csak kamillat iszik allandoan,1 eves.
2009. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a gyógyszertáros mondta, hogy ne. Ha valamit el akarsz adni akkor meg csak a jót írod róla a rosszat nem ezért nem találod a neten.
2009. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a kamillatea szárít is. Szerintem nem egészséges hosszútávon, ez miatt is és a bélbolyhok miatt is.
2009. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Erről még soha nem hallottam. Vagy 6 hetes korától issza a lányom minden nap a kamillateát. Nekem a védőnő mondta, mert 3-4 napig nem volt széklete és ez segített. Most 6 hónapos. Na most ideges lettem!
2009. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kamillateát nem jó folyamatosan adni, mert kiszárítja hosszútávon a bélbolyhokat. A védőnő is azt tanácsolta, hogy csak eseti jelleggel adjam a babának.
2009. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik doki azt mondta,hogy kamilla természetes antibiotikumnak számít, és ha állandóan azt issza a gyerek, akkor a szervezet annyira hozzászokik,hogy nem lesdz eléh ellenálló a szervezet a különböző betegségekkel szemben.Hát nem tudom,hogy ez tényleg így van-e, de gondoltam azért leírom.
2009. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát kösz lányok!

Most kicsit elkeseredtem, mert végre megtaláltam a jó alvás titkát ami mégsem olyan jó. Ma este nem kapott, kíváncsi leszek milyen lesz az éjszakánk, de már előre rettegek.

Azért tényleg nem értem miért nem lehet találni ilyen jellegű információt, pedig nem csak teát néztem, hanem magát a növényt is, arról is sokat olvastam, de semmi. Se biológiai, se patikai, se gyógynövényoldalon. Most már tuti megkérdezek egy szakértőt, mert piszkálja a dolog a fantáziámat.

Még egyszer köszi, és ha valaki tud még róla írjon!

2009. okt. 1. 21:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt találtam, de nem tudom, mennyire hozzáértők írták. [link]
2009. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!