Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a találmán...

Mit gondoltok erről a találmányról? Ha Magyarországon is bevezetnék, használnád-e vagy nem?

Figyelt kérdés
[link]

#tweetpee
2013. máj. 9. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Nem használnám. Egy pisi után felesleges pelenkát cserélni. Amúgy meg látom, hogy mikor telik meg, és cserélem.
2013. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:)

vicces,de biztos lesznek akik pénzt adnak érte...

2013. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kerria ***** válasza:

Jesszusom... :D


Ez megint ilyen lehúzós dolognak tűnik.

1. egy pisi miatt nem kell rögtön cserélni, hisz azért ennyire hiper-szuperek a mai pelusok, mert nagyon nedvszívóak.

2. Ki bírná azt anyagilag???


Még ha kakiról lenne szó, de azt meg az Anyuka szinte azonnal érzi... Én biztos nem tartanék erre igényt!

2013. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem már túl extra. Valószínűleg nem használnám, enélkül is érzem mikor kell pelust cserélni, és ha belenézek a pelenkatartóba látom, hogy fogyóban van és veszek.

De azt el tudom képzelni, hogy az amerikai celeb anyukák majd kapkodnak utána!

2013. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!